Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
saFFri

Logo strony internetowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: - Logo strony

Tematyka: - Biznes, Internet

Dodatkowe informacje: - Znajdować się musi nazwa strony, czyli Business Leaders, może być na wzór: http://

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

, Kolorystyka: - nawijązująca do:

= pasująca kolorystycznie, żeby się z tłem nie zlewało.

Kwota wynagrodzenia: - 20/30 zł, Cena jest do negocjacji w zależności od jakości wykonanego loga.

Sposób wynagrodzenia: - Przelew bankowy, paypal itp :)

Termin wykonania: - Jak najszybciej.

Kontakt: - saffribusinessleaders@gmail.com

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, za 30 zł mogę tyle zaoferować:

8a97c24ee3fd3.png8a97c24ee3fd3.png"><a href=https://zapodaj.net/images/8a97c24ee3fd3.png' alt='URL>'>

Mam nadzieję, że moja propozycja przypadnie Panu do gustu.

Pozdrawiam, Simplicitas.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekam jeszcze na parę innych propozycji i wybierzemy dla siebie właściwą.

A i jak mamy więcej zapłacić, to proszę o coś konkretnego a nie tylko grafika z google + czcionka do tego :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd mogę wiedzieć ile mogę zaoferować, skoro zostaje mi jakaś łatwizna zaoferowana, którą bym sam zrobił...

Zależy od pracy, najlepiej podajcie przykład i cenę do tego :) wtedy będziemy mogli gadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@meechauu nie róbmy z forum szopki, kultura raczej przeczy temu, co napisałeś.

Przypominasz mi typowego taksówkarza - "paanie, za 20 złotych to się nawet silnika nie opłaca odpalać" ...

business.pngbusiness.png"><a href=https://preview.ibb.co/mOFrEH/business.png' alt='URL>'>

Nie z Google.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, mi się wydaje, że 20zł to jednak też pieniądze i choćby dla samej kultury wypadałoby po prostu dostosować się do ceny, albo nie pisać nic.

Jeśli Twój honor został poszarpany tak okropnie niską ceną, bardzo mi przykro. Podkreślam jeszcze raz, że to forum, a zlecenia to nie najlepsze miejsce na narzekanie z powodu ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Jestem pierwszy raz na forum graficznym, skąd mam wiedzieć jakie są cenniki ? Napisałem to jako przykład, dopisując, że cena jest do negocjacji. Co chyba znaczy, że mogę więcej zaoferować jak mnie jakieś logo zainteresuje.

2. Dostaję logo gdzie jest, grafika wektorowa + czcionka, szczerze mówiąc... tak jak już pisałem podobne mógłbym zrobić pobierając "ikonkę biznesu" z google, i dopisując do tego nazwę strony.

3. Mogę nawet 50/100 lub 150 za logo zapłacić jeżeli są takie cenniki i dopiero wtedy odpalacie PS, bo za mniej to nawet myszki nie ruszacie :)

4. Czekam na dalsze propozycje, a hejt wylewajcie sobie gdzie indziej, linczowanie kogoś za to, że podał cenę 30 zł (nie znając się kompletnie na cenniku) to nie jest w porządku.

Pozdrawiam,

saFFri.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nikt nie będzie w ciemno robił logo nie wiedząc czy jest Pan w stanie później za nie zapłacić. To chyba w Pana interesie jest zorientować się ile się płaci za logo.

2. Większość logo to właśnie sygnet + logotyp (czy jak Pan napisał - czcionka). Ma Pan dowód, że przesłane propozycje to gotowce z Google?

3. Skoro może Pan zapłacić 150 zł to trzeba było to napisać od razu. Dostawałby Pan lepsze propozycje.

4. Nie w porządku to jest brak szacunku do naszej pracy na zasadzie: "nie znam się kompletnie na cenniku, ale będę wybrzydzał projektami za 30 zł"... To chyba nie nasza wina, że Pan się nie orientuje w cenach logo.

Pozdrawiam,

kaczestudio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te forum to kpina jakich mało xD temat do zamknięcia, logo mam już gotowe. Się graficy znaleźli XDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.