Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ode mnie :)

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka, 

1. Kolorystyka mi się podoba, zmieniłbym tylko napis na zdjęciu w topie. Powiększyłbym go i dodał na środek lub tylko powiększył i przyciął ze spodu by pola zasłaniały kawałek od dołu. 

2. Projekt dość prosty, ale jeśli dla lokalnej małej firmy to jest okej. Zrezygnowałbym z koloru żółtego, ponieważ kojarzy się on z radością i szczęściem. Ciekawi mnie pole wpisania do newslettera, bo raczej firma zajmująca się nagrobkami nie ma klientów, którzy kupują nagrobki co kilka miesięcy lub co miesiąc, więc nie widzę w tym zbytnio sensu, ale być może oferta jest bogatsza i to już zmienia postać rzeczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę chaotycznie bo można się pogubić no i tak właściwie to nie wiem co ma przedstawiać ta strona. Chciałeś zrobić coś w rodzaju landing page?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu to jest takie duże? Dla mnie są tutaj zbyt duże elementy. Strasznie słabo wyglądają socjale oraz formularz kontaktowy. "Burger Menu" jest nie równo w okrągłym kształcie. Kolorystyka mi się podoba! Posiedź jeszcze nad tym projektem bo ma potencjał 🙂 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jakub Które elementy są za duże? Okej posiedzę jeszcze nad tym trochę.

Trochę pomniejszyłem niektóre elementy i poprawiłem sekcję "Kontakt".

cnew6.jpg

Edytowane przez Pilej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemne dla oka kolory, ale za mało informacji i ostatecznie nie wiadomo o co chodzi na tej stronie, do czego ona służy i co przedstawia. Formularz kontaktowy dałbym jednak po lewej stronie może. Tekst w buttonie "czytaj więcej" nie jest wyśrodkowany.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że nie wiadomo, bo nie dodaje się lorem ipsum w projekcie do oceny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Projekt fajny, ale te lorem ipsum, które zaczeło się w środku projektu kuje w oczy. Jeśli już masz tematykę obraną, to spokojnie możesz wymyślić jakiś tekst na szybko lub skopiować z jakiejś strony o tej samej tematyce i lekko zmienić.

Te trzy karty pod headerem sa slabo widoczne, chyba ze to tak mialo wygladac, ale nie wiem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odniosę się do ostatniego projektu, który moim zdaniem wygląda całkiem atrakcyjnie. Postawiłeś na prostotę i minimalizm co teraz jest bardzo modne i funkcjonalne, można by zmieniać i ulepszać co niektóre elementy, ale tak jak wygląda to teraz jest jak najbardziej okej. Gratuluję wykonanej pracy, bo jest naprawdę na dobrym poziomie.

Pozdrawiam,
Marcin.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do ostatniego projektu wygląda bardzo dobrze, ten top jest zbyt prosty patrząc na resztę w dół od topu.

Tutaj top wygląda całkiem dobrze:

redicon4.jpg

Popracowałbym na twoim miejscu nad tym topem ostatniego projektu 😄

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi