Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pilej

Pilej webdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Ładny projekt 😉 lecz zmieniłbym zdjęcie główne bo to ocieplanie a tu taki dom z "panelami". coś bardziej kojarzącego się.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Z przerwą wygląda estetycznie, jeśli chodzi o strzałki to są dobrego rozmiaru, nie mogą być mniejsze, ze względu na responsywność stron i elementów, elementy takie jak przyciski muszą być odpowiedniej wielkości, żeby były widoczne i żeby można było je kliknąć na urządzeniu z ekranem dotykowym. Wytłumaczyłbym Ci to jakoś sensowniej, ale z Twoim zapędem do nauki, raczej odpada 🙂

@Topic całkiem przyjemny projekt, na plus, tylko czemu "Główna" w jezyku angielskim 😫Ale jednak coś chyba nie tak z hierarchią wizualną, ponieważ jak tak patrze na ten projekt, to moje oko przykuwa ta ładna azjatka, a chyba nie powinna, tak mi się wydaje. Dałbym grubszy i większy nagłówek, możliwe, że to by pomogło.

Również ten CTA, sprawdź nas, nie przemawia do mnie, jest komplenie niewidoczny, zrobiłbym go jako jakiś ładny przycisk.

• Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Ci pouczyć się o responsywności. Jeśli nie wiesz, że można ustawić rozmiar tego samego elementu według wielkości ekranu to równie dobrze sam powinieneś się doszkolić. Jestem ciekaw jakbyś wyłumaczył działanie responsywności w takim razie, skoro według Ciebie nie można zmieniać ich wielkości według wielkości ekranu i skalowania 🤣

Żebyś mi tu nie gadał, że offtop czy c**j wie co to odniosę się również do tematu.

Skoro tematyką jest natura, to czemu azjatka nie jest naturalna, tylko z makijażem (usta)? Chyba, że mi się tylko tak wydaje to przepraszam. Przerwy są jak najbardziej okej, ale ten mały tekst między nagłówkiem a zdjęciem to zamiast wycentrować dałbym do lewej i usunął przerwę między strzałką, a zdjęciem, bo tam jest malutka przerwa.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No masz racje, popełniłem błąd, ale też takie coś nie może być zrobione na "odpierdziel", gdzie widać to na każdej mało profesjonalnej stronie internetowej, gdzie ludzie mają wylane w użyteczność i dostępność.

Wracając do samego projektu, patrze i patrze, ja to bym olał tą strzałkę totalnie, ponieważ ona jest taka z "du*y" nie trzyma się kompletnie konceptu, dodałbym napis po prostu, przewiń niżej pod sliderem, również zauważyłem, że nie ma żadnego oznaczenia slidów, oraz, jeśli ten slajd jest pierwszy, to nie powinno być strzałki w lewą stronę, tzn powinna być "nieaktywna".

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łooł, kompletnie tego nie czuję, a w teorii jestem grupą docelową.  Nie wiadomo czego dotyczy strona. Co mogę kupić w sklepie? Odchudzanie? 

po 2 - Zdecyduj się - albo kwadraty - albo zaokrąglenia. Trochę cofnęliśmy się 10 lat przy tym projekcie

Zastanawia mnie po co ten opis w nagłówku, w tak dziwnym miejscu i te cienie pod buttonami w kontakcie ;(

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi