Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

bakalland

Tablet graficzny do 1000,00 zł - jaki wybrać??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałabym kupić tablet graficzny, cena nie gra znacząco roli, ale jeśli da się kupić coś dobrego do 1000,00 zł to będę wdzięczna.

To byłby mój pierwszy taki tablet i będzie służył do tworzenia logotypów w oparciu o zdjęcia - np. efekty konturowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś coś doradzi??

Ponoć Wacom są dobre - czy aby na pewno??

Chciałabym tworzyć głównie logotypy - takie konturowe o których pisałam w poprzednim wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście jestem za Wacom ze względu opinie. Wg niektórych jego konkurencją jest Huion, ale często bywają problemy ze sterownikami czy urządzeniem z ich strony - w skrócie, nazwa idealnie opisuje ich sprzęt :P

Tak więc, w tej kwocie możesz pozwolić sobie na Intuos M wersja 2018 (poniżej 900 pln) lub jeżeli chcesz Intuosa Pro z 2017 (pow. 1500 pln). Obydwa tablety są super. Jeśli mam być szczery, to zwykły Intuos M 2018 Ci wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na przełomie lat 2009 i 2010 dostałem Wacom Intuos M i dopiero w tym roku zaczął szwankować. Mi się bardzo dobrze na nim pracowało i jeśli nie naprawię usterki, to kupuje sobie kolejnego Wacoma, według mnie bardzo dobry sprzęt i polecam z całego serca!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy na jakim poziomie jesteś czy poczatkującym który dopiero się będzie uczył posługiwania tabletu. Czy osobą zaawansowaną która wie jak korzystać z takiego sprzętu. 
Nie trzeba aż tak dużo kasy wydawać sprawdź sobie poczytaj na spokojnie te artykuły

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Pozdrawiam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie wystarczający powinien być zwykły Wacom One Medium (miałem starszą wersję i działał super, nic mi nie brakowało).

Pierwszy lepszy z 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podłączam się pod przedmówcę. Mam Wacom One M i myślę, że jak na pierwszego tableta będzie zupełnie ok . Może nie jest zbytnio zajeżdżany, ale mam go już chyba 3 lata i dalej działa jak trzeba. 🙂 

Jeśli jednak potrzebujesz coś z wyższej półki to Intuosy mają bardzo dobre opinie, zamknęłabym się w Wacomie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi