Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie,

niebawem będę na etapie w życiu, gdzie przyjdzie mi zmienić pracę. Pomyślałem sobie że fajnie byłoby podczas poszukiwań nowej pracy pokazać się z jak najlepszej strony. Na pewno ciekawa szata graficzna CV w tym pomoże, także zainteresowanych proszę o propozycje.

Tematyka: - CV

Kwota wynagrodzenia: - 50 zł

Sposób wynagrodzenia: - przelew

Termin wykonania: - 25.05.2018 r.

Kontakt: - za pośrednictwem forum

Dodatkowe informacje:

jeśli chodzi o kolory to raczej chciałbym zachować CV w kolorach stonowanych, ale nie zaszkodzi jakiś fajny akcent ( to zostawiam wykonawcy ) . Chciałbym się raczej trzymać kolorystyki niebiesko-biało-szarej, ale to również zostawiam autorowi przede wszystkim. Nie bez powodu napisałem post na tym forum i zdaję sobie sprawę że moje umiejętności graficzne ograniczają się do rysowania uśmiechniętego ludzika z patykami zamiast rąk i nóg. ;d

Zależy mi na tym aby CV wyglądało świeżo, było łatwe do zauważenia i czytelne. Chciałbym aby CV nie przekroczyło 3 - (ewentualny max) 4 stron. Mój pomysł to podzielenie CV w następujący sposób:

Strona 1 - Profil personalny, hobby

Strony 2-3 - Doświadczenie

Strona 4* - Edukacja, osiągnięcia, kursy

* - wolałbym się ograniczyć do 3 stron, ale również mam sporo rzeczy do napisania w CV na których mi zależy.

Nie lubię progressbar'ów, systemu gwiazdek czy czegoś podobnego.

Oczywiście wszystko co wyżej napisałem to informacje poglądowe, jeśli ktoś ma ciekawy pomysł to jak najbardziej zachęcam do podzielenia się nim :)

Pozdrawiam,

R.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Adrian,

tak, jeśli to możliwe bardzo bym prosił. Chcę zapłacić za szablon i bardzo bym chciał aby był trochę że tak powiem pode mnie :) jeśli masz jakiś innym pomysł to również bardzo chętnie go zobaczę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto moja propozycja, myślę, że wystarczająco prosto, i w pełni uda nam się zmieścić wszystkie informacje na 3 stronach :). Jeśli się spodoba dokończę wszystko w tym stylu. W razie potrzeby CV to jest gotowe do druku (300DPI, Wysoka rozdzielczość)

avTpVyA.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostaniesz pracę i się wyda że nie jesteś kreatywny a cv zrobił ci jakiś grafik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mathis ale co ma kreatywność do samego cv? Być może jest pomysłowy w innym fachu niż grafioa komputerowa np. w elektronice, budując przy tym niesamowite i skomplikowane układy scalone :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Słuchaj moją kreatywnością nie musisz się martwić, zapewniam ;-)

Tak jak powiedziałem grafikiem nie jestem, nie jest to mój fach i nie zamierzam szukać w nim pracy, ale lubię dbać o szczegóły rzeczy na których mi zależy, a zależy mi na zaprezentowaniu się w fajny, ciekawy i czytelny sposób. Ponad to nie uważam żeby ktoś mnie przyjął na podstawie wyglądu CV, a raczej tego co w nim się znajduje, moich umiejętności itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, miło, że Ci się spodobała moja praca. Gdy już w pełni się zdecydujesz to zapraszam na PW, omówimy szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

w ostatnim czasie się sporo dzieje u mnie i jeszcze nie miałem czasu usiąść do oglądania CV. Temat cały czas aktualny, jeszcze czekam na dalsze propozycje jeśli znajdą się zainteresowani. Zamykamy 'konkurs' 25go maja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o zostawienie dobrowolnej opinii:

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.