Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Ciroaom

Eksport dużych zdjęć i wczytywanie ich

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

mam taki oto problem i liczę na waszą pomoc:

Mam PDF ze zdjęciem w bardzo dużej rozdzielczości (~16400x16400 dpi) [plik ma 80MB, a tam są 3 zdjęcia i pare wektorów, zależy mi żeby było w tak samo dobrym stanie bo mój PDF ma na koniec 2MB...], Jest to skład pudełka, jedno zdjęcie produktu jest większe, drugie jest jak jego 1/6, przy czym powiększając oba na maksa w pdfie nie tracą w ogóle na jakości. Potrzebuję zmienić coś na produkcie, ale nie mam pojęcia jak to wszystko pozapisywać żeby nie potracić jakości i jak już naniosę dany element, żeby nic nie straciło na jakości, tak aby to większe i mniejsze zdjęcie były tak samo dobre po powiększeniu.

Element w wektorach sobie nanoszę w Photoshopie na produkt, eksportuję sobie zdjęcie i dopasowuję w Illustratorze/Corelu - zapiusuję do PDF'a i tu plik ma zamiast +-80MB tylko 2...

Pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy eksporcie do PDF sprawdź w ile DPI eksportujesz zdjęcie. Bo chyba domyślnie jak wrzucasz stronę pdf do photoshopa to jest 300 DPI domyślnie.

I chyba nie: "16400x16400 dpi" tylko px?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi