Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moja pierwsza praca, proszę o sugestie co i jak, i jak to wygląda :)

ncl4jd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym o jakieś oceny bo nie mam dużego pojęcia o pracach w tym stylu , nie przesadzone? Czy może w ogóle się nie nadaje ta praca? ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, poleciałeś po całości jeśli można to tak nazwać 😄

Po pierwsze kolorystyka kompletnie nie pasuje, wszędzie płomienie i krwista czerwień, a w środku płyną rzeczki i widmo niebieskie wychodzi z lawy. Musisz dużo ćwiczyć, jeśli chodzi o kolory i kompozycje. Poniżej podrzucę Ci kilka poradników, przejrzyj je i nie tylko, zobacz jakich narzędzi używają inni i jak komponują swoje prace. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Na YouTube też znajdziesz dużo poradników, więc czytaj i oglądaj i ucz się, a ja czekam na Twoje postępy. :grafinity:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak @alf ^^. Wszystko tutaj kompletnie dla mnie nie współgra. Od kolorystyki po elementy, które tutaj użyłeś. Pierwsze co się rzuca w oczy to niebieska kobieta, która kompletnie nie pasuje do klimatu pracy bo cała praca opiera się na ciepłych barwach. Brak jakichkolwiek prób wtopienia postaci i reszty elementów. Tak jak napisał @Marek musisz dużo ćwiczyć i oglądać/czytać poradniki jak inni uzyskali takie efekty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hehe dzięki 😉 Robiłem to dla znajomej, zamiar był taki ze chciała tą niebieską anielice w ala "piekle". Poćwiczę i coś pewnie jeszcze wrzucę  jak znajdę czas 🙂

Dzięki za szczerą opinię 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak na szybko - jakbyś to poprawił, praca by wyglądała o niebo lepiej.

Usuwanie tła z panienki na środku - zdecydowanie nie robić tego soft brushem tam gdzie są włosy. Albo pobierasz gotowe pędzle włosów czy trawy (też mogą być) i wówczas wykańczasz, albo modyfikuejsz gotowy pędzle w programie co pokazuje ten tut: https://www.youtube.com/watch?v=Eg5rLnY1PU4 

Kolorystyka pracy i jej obraz w ogóle nie jest spójny - nic nie ma ładu ani składu. Bez kobiety zdecydowanie wyglądałoby lepiej, a jescze lepiej bez tego nasycenia czerwienią - mógłby wyjśc wtedy całkiem fajny landscape.

Księżycze zdecydowanie nie powinny być czerwone, niebo również. Małe poprawki, a praca nabierze nieco jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi