Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ardiey

Komplet - avatar i sygnatura

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy:
Sygnatura

Wymiary:
Wysokość: 130 px (maks. 200)
Szerokość: 450 px (maks. 530)

Tematyka: 
breaking bad (bez widocznych narkotyków, alkoholu, broni), jeśli ta tematyka okaże się ciężka do zrealizowania, w ostateczności mogą być jakieś postacie z bajek (byle nie anime itp.).

Kolorystyka:
dowolna

Dodatkowe informacje: 
Chciałbym, aby na sygnaturze był napis "Ardiey". Ewentualnie jak się zmieści i będzie pasowało może być dodatkowy napis "Board Administrator" (ale nie wyróżniający się, mniejszą czcionką).

W poniższych linkach są ciekawe rozwiązania w postaci literek z pierwiastkami chemicznymi (nawiązanie do filmu - w tytule również są kafelki z pierwiastkami). Przykłady:

http://yodobi.com/4k-Wallpapers/breaking-bad-wallpapers-photo-Is-4K-Wallpaper.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-weQRQ8bIDF8/WfNiCmTBkJI/AAAAAAAABRE/t7B9IkB4SDc_8C_SRbnh9twB9WhO52pBgCK4BGAYYCw/s1600/Breaking-bad.jpg

DO KOMPLETU chciałbym również AVATAR:

Wymiary:
Wysokość: 150 px (min. 130 | maks. 200)
Szerokość: 150 px (min. 130 | maks. 200)
W nawiasach podałem również maksymalne wartości, bo czasami materiał wygląda lepiej trochę mniejszy lub większy. Waga: maks. 100 kB

Tematyka i kolorystyka oczywiście taka sama. Najlepiej by było wykonane z tego samego materiału - komplet.

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja:

Is3HYl9.png

p0OZlD8.png

Proszę powiedzieć, czy taki avatar może być?

1XcAI4U.png

Edytowane przez CaqeS
  • Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super! Bardzo mi się podoba 😊  Jeszcze ta dopasowana czcionka 😎

Najchętniej wykorzystałbym sygnaturę również na innych forach, ale w takiej sytuacji potrzebowałbym drugą wersję bez napisu "Board administrator" - jeśli to nie będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma problemu.
Gx4RedW.png

Jeszcze wstawię drobną poprawkę, bo zdawało mi się, że litera Y była trochę wyżej od pozostałego tekstu.
wFFGPtM.png

Mmj0aXc.png

5a4gs2d.png

Edytowane przez CaqeS
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.