Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FoxStudio

Galeria miniaturek Foxa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! Zapraszam do oceny moich miniaturek. 😉 Chciałbym dodać, że miniaturki pod Fifę, to moje pierwsze prace pod tą właśnie grę.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Bastion
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HomeSweetHome - Miniaturka z isamu mi nie siada czm brushowałeś tak postać? Dla mnie psuje to efekt. 

Teemo - Odświeżenie miniaturki na duży plus. Barwy jak i wykonanie wyszło naprawdę spoko!

Ronaldo - Najlepsza miniaturka z wszystkich, które tutaj pokazałeś. Ale bym popracował jeszcze nad nią. Ten herb Realu za C.Ronaldo na pewno bym wyostrzył.

Coutinho - Najgorsza z tych wszystkich. Brak wyostrzenia, mdła kolorystyka i ten brush na jego twarzy nie wygląda za dobrze.

Top 5 - Potka jest trochę za nisko bo widać dziurę od "O". Co na pewno rzuca się w oczy to literówka w "FRONTNITE" i słabej jakości obrazki tanców w tle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jakub Dzięki wielkie za konstruktywne opinie, takich mi brakuje! Szczerze bardzo się zdziwiłem, ponieważ mi osobiście najbardziej podoba się miniaturka z Teemo, jednakże jeżeli miałbym dać którąś z nich na drugie miejsce, to byłaby na nim miniaturka z Coutinho. 😄 Widać, że gusta biorą górę! Jeszcze dziś dodam kolejne miniaturki (starsze od tych, co przedstawiłem, więc mam nadzieję, że się spodobają! 😉)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dodać trochę starsze miniaturki w niedzielę, ale tak wypadło, że prezentuje je dopiero dziś. Mam nadzieję, że się Wam spodobają! Zapraszam gorąco do komentowania.

1. Miniaturka pod Live Stream dla klienta

Lepsza jakość:

7954Bh3.jpg

2. Treningowa miniaturka dla Sanderki. Ogólnie zauważyłem, że na streamach pogrywa w Cs'a i Fortnite, więc chciałem połączyć elementy obu gier. 😄

Lepsza jakość:

ttrzG1d.jpg

3. Treningowa miniaturka dla Besi. Sama Youtuberka się po nią zgłosiła, jednakże nadal nie ma żadnego filmiku, gdzie miniaturka została użyta:

Lepsza jakość:

kBf015A.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypracowałeś sobie fajny styl. Mnie się osobiście podobają te miniatury. Mają przyjemne kolory i przyciągają wzrok. Dla community, jakim są otoczone te osoby jest to idealne wiadomo dlaczego 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba miniatura z Teemo, dobra kompozycja i kolory. Reszta całkiem niezła, jeszcze ta z piłkarzami jest dość ciekawa nawet. Działaj dalej 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian Ponoć ten styl już jest monotonny, bo wszyscy nim robią miniaturki, choć widzę takowy sposób w znikomych ilościach i to robione w inny sposób, ale cóż. :D Bardzo dziękuję za opinie, a ty bardziej taką pozytywną! @Marek Działam, działam i nie przestaję! Również dziękuję za komentarz. 😉 @Jakub Proszę Cie nie mów tak, bo smutno mi się robi. :( XD Kolorki muszą być, nie ma innej opcji. :D Dzięki wielkie za pozytywny odzew. Bardzo się zdziwiłem, że tak bardzo spodobała się Wam moja "robocizna", niezmiernie miło się robi czytając takie słowa. :D Niedługo kolejne miniaturki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Typowo youtubowy styl miniaturek 😄

Tylko ten imgur psuje jakość 😕

Możesz wrzucać za pomocą załącznika fotki, nie powinny tracić na jakości.

🙏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafał Typowo Youtubowy styl tzn? :D

Nowa miniaturka wjeżdża na fora. Jak wyszła tym razem? :)

Lepsza jakość:

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsza miniaturka do tej pory. Jedyne co mi w niej nie pasuje to karta Buffona jest zbyt blisko jego postaci, przesunąłbym ja bardziej do prawej krawędzi. Naprawdę bardzo dobra robota. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nooo i ta miniaturka zajebi...

Ładnie wyszła 😛 w tej przynajmniej nie ma tych nakićkanych renderów :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe @Rafał @Jakub Dziękuję bardzo za pozytywny odzew. 😄 Po raz kolejny nie spodziewałem się, że moja miniaturka spodoba się większej rzeszy osób, a jednak. 😄 Mam nadzieję, że kolejne również się spodobają. 🙂

Nowy gfx zakupiony, więc czas na nowe miniaturki! 😄 Zapraszam do oceny. 😉

Trochę odświeżam, ażeby wszyscy widzieli! Zapraszam w tym oto wątku do przeglądnięcia ledwo co dodanej prezentacji miniaturek na moim profilu, na Behance! Znajduje się tam również nowa miniaturka, której jeszcze nigdzie nie dodałem! 😉

Link do prezentacji:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi