Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

MasterGVPL

Co mógłbym z tym zrobić? Pomysł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawiam się tutaj z takim pytaniem.

Ma ktoś jakiś pomysł, na to jak mogę wykorzystać własne wzory na bluzy/koszulki itd...
Cupsell odpada, na bluzach obszar dla wzoru 30cm na ileś tam, jedna bluza tylko fullprint jeszcze do tego brzydka a cena kosmiczna xdd.
Także może macie jakiś pomysł co mógłbym z tym zrobić żeby trochę zarobić ^^ chociaż jakieś małe %

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Jeśli wzory są spoko to może uderz do jakiejś firmy/strony, która sprzedaje takie koszulki bo strony na których idzie zrobić swoją koszulkę mają słabej jakości druk + same koszulki są tragiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MasterGVPL ale nie oczekuj, że na start będziesz miał z tego jakieś fajne zarobki, bo tak naprawdę to firma musi zająć się kupnem koszulki, a potem oklejeniem jej danym wzorem.  Poza tym, wszystko sprowadza się do jakości wykonania pracy graficznej tak jak wspomniał Kuba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tak, ja wiem...  Ze oczekiwać milionów nie mogę, ale zawsze parę złoty by wpadło... 

No i oczywiście zależało by od jakości również projektu xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest dużo firm, które współpracują z grafikami, więc możesz poszukać stron z sprzedażą koszulek i na pewno będzie jakaś opcja partnerstwa bądź sprzedania wzoru firmie. W cenach i opłacalności się niestety już nie orientuje, ale powinieneś sobie wybrać plusy i minusy danej firmy. 

Przykładowa, pierwsza lepsza stronka: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Coś innego niż odzież? Może druk na płótno i również sprzedaż obrazów, bo tak to nic innego nie wpada mi do głowy. 

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi