Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Deadpool

Logo Pokemon

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Pokemon Go

Dodatkowe informacje: Chciałbym żeby ktoś wykonał mi własne logo. 
Na logo ma być Pokemon do wyboru podaje nazwy: Ash greninja, Frogadier, talonflame oraz napis BR93SK 
Chciałbym by logo było wykonane tak by nikt nie osądzał mnie o prawa autorskie. 
Zależy mi na bardzo dobrym wykonaniu, cena może ulec zmianie zależności od pracy. 
Zamierzam nagrywać odcinki na  Youtube z Pokemon GO - dlatego zależy mi na czymś poważnym. 

Kwota wynagrodzenia: 100 

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: Jak najszybciej się da

Kontakt: Najlepiej gdyby ktoś odzywał się na PW ewentualnie na mój profil na Facebook-u Facebook/br93sk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez kaczestudio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podoba mi się twój pomysł, jednak napis jest do bani, ale myślałem o czymś w tym stylu tylko np żeby frogadier miał same kątóry a nie pobrane z google. 

Tak żeby kątóry przypominały np jego twarz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś w stylu obrazka który dodał 

, wiem że go nie stworzył bo jedyne co dorobił to napis, który jest beznadziejny a ja szukam czegoś fajnego. 
Mógłbym tutaj podesłac kilka prac które mam zapisanych na komputerze, by pokazać wam mniej więcej o co mi chodzi, ale nie wiem jak tutaj wrzucić grafike. 
Pozostałe prace są wykonane tak, jakby koledzy się dopiero uczyli, ja jednak potrzebuje czegoś na taka skale, by w przyszłości było to moje logo na moim kanale Youtube 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę pokazać dowody na poparcie tych oskarżeń, a w przeciwnym razie je sobie darować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Deadpool zanim się kogoś oskarży to pierwsze przedstawia się dowód. Co do jakości prac... proszę podnieść cenę x3 lub x5 to może zaczną się jakieś lepsze pojawiać, większość zleceń tutaj ma tak śmieszną kwotę zapłaty, że aż się ręce rozkładają, a zleceniodawca jeszcze wybrzydza, bo to nie ta jakość, którą on chce uzyskać, a co Pan chce za 100zł uzyskać? Pomijając już to, że szansę na rozłożenie się projektu np w druku, bo kilka razy już poprawiałem robotę dla klienta tutaj po grafikach. Zleceniodawcy sami sobie szkodzą, a potem płacą dwa razy tyle ile by zainwestowali w porządną grafikę. I proszę mi tu nie pisać, a bo ten to mi zrobi nawet za 50zł, a ten za darmo, bo zrobić, a zrobić dobrze to spora różnica. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marek, nie rozumiem co to w ogóle za założenie '' I proszę mi tu nie pisać, a bo ten to mi zrobi nawet za 50zł, a ten za darmo, bo zrobić, a zrobić dobrze to spora różnica. 🙂'' 
Zamawiałem już kiedyś dużo rzeczy u innych osób, jednak urwał się kontakt i nie mam do nich dostępu. 
W temacie jest wyraźnie napisane ''Zależy mi na bardzo dobrym wykonaniu, cena może ulec zmianie zależności od pracy. ''  
Cena 100 zł to cena taka by zachęcić wszystkich, by spróbowali swoich sił i wiem również że za 100 zł nie dostane czegoś takiego jak dodałem powyżej, ale  gdy dostane coś takiego jak powyżej, na pewno dojdę do porozumienia z grafikiem i kupie to od niego. 

może i masz racje, ale gdy dostaje od CIebie obrazek który jest mega, a potem pod nim zrobiony napis jak ''Kupa'' to co mogę sądzić o Tobie ? 
nie chciałem Cie urazić, ale nie chce być również oszukany. 

Czekam na dalsze prace, cena ulegnie zmianie jeżeli grafik wyceni się bardziej i wykona coś co mi się spodoba. 
Chciałbym oznajmić że na pewno z dobrym grafikiem wejdę w dalsza współprace i dam mu zarobić 🙂
Pozdrawiam i czekam. 

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Deadpool "Cena 100 zł to cena taka by zachęcić wszystkich" - no jak widać nie jest zachęcająca, skoro masz mało dobrych propozycji i szukasz czegoś lepszego. Określ widełki, ile maksymalnie możesz wyłożyć na logo. To co napisałem to nie założenie tylko myślenie, a raczej spaczona świadomość większości klientów. No i widzisz oskarżyłeś niepotrzebnie grafika, bo dowodu nie masz. Nie podchodzisz poważnie do naszej pracy, więc dlaczego liczysz, że my podejdziemy poważnie do Twojego zlecenia? Szanujmy się nawzajem i naszą pracę to będą z tego efekty. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to już jest twoja fantazja mówiąc że nie podchodzę poważnie, dlatego jak chcesz kontynuować dyskusje to zapraszam na PW bo nie przyszedłem tutaj na wymiane słowna a po logo. 

Twój post nie wnosi nic do tematu, więc zapraszam na PW. 

Notatka moderatora
@Deadpool to nie moja fantazja tylko rzeczywistość, bo nikt nie jest ślepy. A moje posty wnoszą bardzo dużo do tego tematu, bo odnoszą się do Twojej polityki i zachowania skierowanego do grafików. Ja swoje powiedziałem jak to wygląda i co byś mógł jeszcze zrobić, byś nie musiał wybrzydzać i nie mam zamiaru kontynuować dyskusji, bo jak widać ignorujesz zalecenia. To co zrobisz i jak będziesz traktował grafików to Twoja sprawa, jednak licz się z tym, że to oni robią Ci logo. Tyle ode mnie. 🙂
Edytowane przez Marek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie łamał on zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.