Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
pasik191

Praca z obiektami inteligentnymi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje podpowiedzi odnośnie pracy z obiektami inteligentnymi w Photoshopie. Stworzyłem kilka mockupów, które składają się z ok. 7 zdjęć każdy. Wszystko dzieje się w obrębie jednego dużego pliku, w tych mockupach mam do podmiany ok. 90 wzorów. Wszystkie obiekty inteligentne są połączone tak, że jak zmieniam obrazek w jednym pliku to podmienia mi się na wszystkich 7 zdjęciach. Plik jest pocięty- wypluwa mi z niego tych 7 zdjęć. Pytanie brzmi czy można ten proces przyspieszyć? W tym momencie robię to następująco: otwieram plik PSD, zastępuję zawartość pliku inteligentnego i zapisuje dla internetu. Mam gotowych 7 zdjęć z danym wzorem. Jednak mam tych mockupów ok. 10 w każdym po ok. 7 zdjęć i razy 90 wzorów... trochę zaczyna być tego dużo. Próbowałem funkcji automatyzacji, ale niestety nie mam dobrego pomysłu jak to ogarnąć. Może ktoś ma jakiś pomysł? 

Edytowane przez pasik191

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mniej więcej tak to u mnie działa. Wzory wrzucam w oddzielny plik, który jak zapisuje to podmienia mi wzór w mockupie. Chyba za bardzo chciałem ułatwić sobie pracę 🙂 Dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi