Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
SUDA

Zmiana LOGO firmy sprzatajacej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla firmy sprzatajacej.

Tematyka: Firma sprzatajaca. FOKUS, pod spodem napisy: Renhold-Vindusvask-Høytrykkspyling. (jak w moim logo)

Dodatkowe informacje: Kolor zielony, niebieski. Czcionka nowoczesna. 

Zmieniam nazwe firmy oraz logo. Zrobilem sam wstepne nowe logo, ale licze na wasza kreatywnosc ze ktos zrobi to lepiej i poprawi moje wypociny 🙂 Chcialbym zeby w slowie FOKUS za miast litery O byla kropla wody lub cos innego symbolizujacego sprzatanie,  lub za miast litery U np. jakies nowoczesne wiadro. Byc moze ktos znajdzie inne rozwiazanie dla innych liter? Wystarzy zeby jedna litera zostala zmieniona w cos co kojarzy sie ze sprzataniem. Czcionka mile widziana jakas nowoczesna-techniczna podobna do czcionki w moim logo. Preferowane kolory: jasny niebieski, jasny zielony (jak na zdjeciach naszych ulotek ktore wrzucilem).

Kwota wynagrodzenia: 100zl

Sposób wynagrodzenia: platne przelewem na konto

Termin wykonania: brak

Kontakt: dj.de-lux@hotmail.no  lub tu na forum.

P.S zaznaczam sobie prawo do zakonczenia postu bez wybrania zadnej z prac w przypadku jesli zadna z prac nie bedzie interesujaca 🙂

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez SUDA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziekuje Blaza 🙂 No fajna ta kropla z tym podkresleniem, ale czcionka nie taka 😞 No i brakuje zieleni. Sorry moja wina bo nie sprecyzowalem ze logo musi miec 2 kolory (zielony i niebieski),

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedstawiam swoją propozycję 🙂

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, oto moja propozycja.

Pozdrawiam, Simplicitas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za prace, poki co najlepsze to kaczestudio i Marka z przewaga na Marka, ale to nadal nie to. Marek wybral najlepsza kolorystyke moze dla tego 🙂

Marek moze gdybys zrobil ciensza linie w O i powiekszyl krople i wyrzucil  te gwiazdki to moze wygladalo by to lepiej?🙂 

Czcionka ktora wszyscy uzywacie jest za prosta 🙂

prosze wrzucajcie wieksze te loga bo ciezko wylapac detale  🙂

Dziekuje i pozdrawiam.

Kaczestudio napis pod spodem moglby byc zielony i kolory gdyby byly takie jak i Marka to moze lepiej by to wygladalo 🙂

Zaczynam budowac strone w wordpress i ten symbol zastepujacy litere bedzie uzyty (wstawiony) przy adresie www. Tak jak np.ma youtube czy grafinity 🙂 Wiec ten symbol (kropla wody) czy cos innego co wymyslicie musi byc mocne i wyraziste obok www 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SUDA 

Mhm, rozumiem do czego Pan zmierza. Chce Pan tanie logo, niezgodne z dzisiejszymi standardami i trendami, takie z minionej epoki rozwoju grafiki komputerowej i marketingu? Z całym szacunkiem, ale czcionka, którą na przykład Pan zaproponował we "wstępnym logo" nie ma szans odnaleźć się w jakimkolwiek logo, a już na pewno nie w roku 2018.

Edytowane przez Simplicitas
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Simplicitas najwyrazniej nie masz pojecia o czym mowisz. Czcionke ktora uzyles moze sobie byci i w 2019, Takich logo jest na peczki bo to zwykle litery, a ja niechce aby moje logo bylo nastepne takie same w roku 2018 😉

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

leomatiix fajne to dolne logo i rowniez rozwazamy Twoja prace, ale jest kilka rzeczy do ziany :). Kolory do zmiany. spojrz na prace Marka. o takie kolory nam chodzi 🙂Litery mogly by byc deczko grubsze w slowie FOKUS. Kropla do zmiany. Kropla z pracy kaczestudio czy Blaza jest super.  Mile widziana niebieska z dodatkiem zielonego. Wlasnie o cos takiego nam chodzi. Jak uzyjemy samej tej kropli to i tak bedziemy rozpoznawalni ze to my. Czegos takiego szukamy. Gwiazdki do wyrzucenia. Litera K do poprawienia 🙂 Wyglada troche ja H. Gdybys przesunal gorna linie troche do srodka w lewo to bedzie wygladalo jak K.  Mowie to dla tego bo wyglada jak FOHUS a w Norwegii HUS oznacza dom 🙂 Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nic wiecej nie wymysli, zmieni? Na chwile obecna to nic nam nie przypadlo do gustu 😞 Moze po prostu zrobcie swoja propozycje nie sugerujac sie tym co ja zrobilem. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja propozycja

Edytowane przez Anisalou

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.