Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Raczej nie zaskoczę was tym, że niektóre tematy zleceń płatnych czy bezpłatnych nie posiadają wymaganego szablonu. Zamiast wyszukiwać błędów można temu *łatwo zapobiec.

Tak jak w formularzu kontaktowym, wiadomość nie zostanie wysłana bez spełnionych warunków. Następnie dane z pól tekstowych zostałyby przesłane do automatycznie wygenerowanego tematu, tak aby zleceniodawca mógłby odpisać jedynie na odpowiedzi użytkowników i edytować swój opis, lecz z zachowaniem schematu. @Rafał?

Edytowane przez Norbert
bo mogę :P
  • Lubię to! 2
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Pomysł jak najbardziej dobry tylko nie wiem czy mogę aż tak ingerować aplikacjami/wtyczkami w już istniejące funkcje ips'a, musiałbym spróbować.

W dziale płatnych zleceń jest wymagana akceptacja tematu przez Administratora.

Jest pewna płatna modyfikacja która automatycznie dodaje do tematu wzór danego działu wystarczy wypełnić.

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie byłoby prostsze.

• Haha 1
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat zlecenia
przykład: 

@Saybra dokładnie o coś takiego mi chodziło i póki co jesteś na prowadzeniu, szczególnie z drugą wersją "

Raz, że dzięki Saybra wszyscy wiedzą w jaki deseń lecieć
Dwa, skoro logo jest już prawie idealne, klient w sprawie dopieszczenia powinien dogadać się w tej chwili właśnie z użytkownikiem Saybra
...
a tu nagle każdy niżej piszący błysk w oku i pogoń za 100 - 200zł 

Ludzie, szanujmy się nawzajem, zwłaszcza, że zacne forum i sporo klientów tu zagląda, jak kogoś pomysł przypadnie do gustu to wypadało by odpuścić......

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Jasne, masz racje, ale nie możemy też zabronić innym użytkownikom dodawania swoich propozycji po tym, jak Zleceniodawca wypowie się pozytywnie na temat danej pracy. Wydaję mi się też, że po prostu tematy, w którym Klienci się wypowiadają cieszą się większym zainteresowaniem bo jednak widać jakieś zaangażowanie ze strony Zleceniodawcy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.