Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ SZUKAM POMOCY SPECJALISTOW 

sluchajcie mam pytanie , czy te zdjecia zostaly przerobione na grafice sie nie znam osobiescie ale moja byla dziewczyna ktora wmawia mi iz jest w ciazy z wyksztalcenia jest Grafikiem Komputerowym , zglosilem sie do was bo juz glupieje mieszkamy od siebie bardzo daleko znajomi mi mowia ze nie ma brzucha jak widza Ja na ulicy aczkolwiek Ona mi wysyla takie zdjecia . POMOCY

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez sebaharry
  • Haha! 6
  • Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli suma sumarow panowie moja ex jest grafikiem i ladnie przerobila zdjecie TAK ? i ojcem nie bede . a to franca skubana , mam naprawde daleko do niej dlatego ten ze post grzecznosciowy skierowany do Was byl . DZIEKI ZA PROFESJONALNA OCENE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będę pisał, że na pewno ale podstawy są. Jak dla mnie na 90% fake. Możesz od niej zażądać więcej zdjęć, niech zrobi sesje powiedzmy 5 zdjęć i od razu Ci je wyśle. Jeśli będzie to trwało za długo to już będzie coś znaczyło.

Możesz również napisać na jakimś większym forum dla kobiet w ciąży i zapytać się o opinię na temat kształtu brzucha.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Adipe wlasnie wyslala jeszcze jedno po wielkiej klotni , wstawilem wyzej ale tez widac ze przerobione tym razem sciety dol brzucha , jezu ona ma nie pokolei w glowie a najlepsze ze to rez czlonek waszego forum ( ale nie podam konkretnie kto )

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załatw sprawę w 5 minut i zażądaj FILMU. Od razu. Zdjęcia są tak fatalnej jakości że same w sobie wyglądają już nienaturalnie. Nie traktuj tego jak wtrącanie się w twoje sprawy osobiste, ale skoro musiałeś stworzyć taki wątek to weź ją po prostu profilaktycznie rzuć XD

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fantovsky a wiesz jakbys zgadl :) kebaba ma na przeciwko to ktorz to wie .......  moze hahahhaha :) kiepski widocznie jest grafik z niej  skoro kazdy widzi ze poprzerabiala zdjecia ...... Masakra sa ludzie i parapety a ona nalezy do ceglowek :) . dzieki za pomoc pozdrawiam

• Lubię to! 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce Cie zamartwiać kolego, ale ani Ty, ani Twoja "ex" nie wiecie jak wygląda brzuch w ciąży. To co jest na zdjęciach to prędzej "bandzioch Janusza" niż ciąża. Wychodzi na to, że Twoja była nieźle przytyła, jeśli to nie fake. 🤣

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie - na pierwszym zdjęciu jest cień na którym brzucha raczej nie ma :P Może któryś z Was zapisze zdjęcie i spróbuje levelami wyciągnąć ten cień, żeby był bardziej widoczny? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten brzuch to bardziej wygląda jakby zaraz miał ksenomorf wyskoczyć, a nie dziecko. Na poważnie - cieniowanie nie takie, jak dla mnie cała "ciążowa" część została dorobiona za pomocą stempla. Do tego ten "idealny" szum. Wniosek jest tylko jeden 😉

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie wiecie - brzuchy idealne nie są 😄 Moja koleżanka miała niemal kwadratowy 😄 Ale fakt, cienie są na nim dziwaczne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki Wielki za pomoc :) w ogole chodzilo o ta panienke Kasie Dowgialo ze Swiebodzic , Troche graficzka komputerowa przesadzila z wyludzaniem ode mnie pieniedzy pod pretekstem ciazy ..... nie chama pojdzie do pracy 

a nie az na 3 kontach na

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.