Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
natallie

Poszukuje kursów/materiałów/studiów związanych z projektowaniem komputerowym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowa więc nie wiem czy dobry dział, bo związane z projektowaniem ale nie koniecznie z programem. Chodzi mi konkretnie o kształcenie się, aktualnie jestem na stażu i projektuję w firmie np. banery, wizytówki, etykiety na produkty itd. Jestem samoukiem nie skończyłam, żadnej szkoły ani kursu w tym kierunku ale chciała bym to zmienić.  Niestety poszłam nie na te co trzeba studia (ekonomia), mimo że zawsze w środku siedziałam i przerabiałam zdjęcia w Photoshop ale dopiero teraz zrozumiałam, że to błąd i chce robić to co mnie satysfakcjonuje i wiem że potrafię. Jedynie czego mi brakuje to podstaw takich konkretnych np. umiem coś ładnie zaprojektować w Illustrator lub Inscape ale już tak, żeby dobrać wszystko tak do druku już ktoś musi po mnie poprawiać. Proszę was o to abyście polecili mi jakieś kursy online, jakieś ciekawe materiały / kursy stacjonarne (tylko nie masakrycznie drogie) lub studia zaoczne.  Cetnie bym studiowała, ale gdzie nie szukam to tam jakieś pierdoły z socjologi, marketingu i ekonomi, a to już mam opanowane ponieważ mam mgr z ekonomii. Potrzebuję wiedzy opartej wyłącznie na projektowaniu grafiki komputerowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze studiami nie wybrałaś wcale tak źle, jako grafik możesz być jak najbardziej samoukiem. Sam wybrałem kierunek związany z grafiką i nie jestem pewien, czy to był dobry pomysł, póki co niczego się tam nie nauczyłem. Co do kursów - eduweb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i tak ale chciała bym się kształcić teraz w kierunku grafiki komputerowej... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi