Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Not Real

Logo + avatar + tło na FB i Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: logo + avatar + tło na FB i YouTube

Tematyka: profil opiniotwórczy w mediach społecznościowych skierowany do Polonii w Belgii, zajmujący się aktualnościami przede wszystkim w Belgii, ale także w Polsce i reszcie Europy

Dodatkowe informacje: profil ma na celu zaktywować belgijską Polonię do zainteresowania się sprawami Belgii jak i belgijskiej Polonii. Nazwa profilu to "Pool in België / Polak w Belgii" gdzie prosiłbym aby tytuł po flamandzku był bardziej znaczący niż ten po polsku (niech będzie wytłuszczony, albo po prostu większy, albo w centrum itd. - decyzja autora projektu) i niech kojarzy się z polityką czy opiniotwórczością (może np. pokazać aktywnych ludzi, mapę Europy etc.), ale przede wszystkim niech kojarzy się z Belgią (może jako avatar Manneke Pis (poczytajcie. co to) na tle flagi Belgii i to również jako tło? Proste, ale z jasnym przekazem). Można się też pobawić w połączenie symboli polskich i belgijskich ale ostrożnie, bo nie wyobrażam sobie tego połączenia (bo np. nasze flagi mają zupełnie inne kolory i może wyjść bolesny dla oczu miszmasz) - chociaż jestem ciekaw jak wyglądałby orzełek na tle belgijskiej flagi albo Manneke Pis na tle biało-czerwonym ? . Reasumując: liczę na waszą kreatywność, pomysłowość i profesjonalizm. Przedstawiajcie swoje propozycje jeśli czujecie temat i macie wizję takiego profilu, nie trzeba koniecznie podążać za moimi wytycznymi - liczę na twórczość!

Kwota wynagrodzenia: 150 zł

Sposób wynagrodzenia: Paypal / przelew na konto

Termin wykonania: do poniedziałku 4 czerwca, godzina 8:00

Kontakt: tomasz.brendan@gmail.com

Uwagi: Profil będzie prowadzony po flamandzku i po polsku, także nie chcę żadnych francuskich wstawek, symboli etc. Prosiłbym także, aby autor pracy przy jej prezentacji (tylko i wyłącznie w temacie zlecenia, żadnych pw czy wysyłania maili) zadeklarował, czy istnieje możliwość dalszej współpracy kiedy profil będzie już istniał (posty / artykuły będą okraszane zdjęciami z napisem / kolażami - tym wolałbym już zająć się sam, ale mogę wymagać pomocy).

Edytowane przez Not Real
Zwiększona kwota wynagrodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Barszczu za Twoją propozycję i poświęcony czas, jednak to nie jest to. Praca wydaje mi się zbyt prosta i zbyt idąca za moimi wytycznymi, nie ma w niej nic od siebie, nie tego oczekiwałem od specjalisty.

 

Jednocześnie, w związku z brakiem zainteresowania przez użytkowników płatnym zleceniem, proszę o zamknięcie tematu.

Edytowane przez Not Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może więcej osób poświęca jeszcze swój czas, skoro wyznaczony termin składania propozycji upływa dopiero za dwa dni.

  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę autora zlecenia temat zostaje zamknięty, minął również termin wykonania.

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie łamał on zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×