Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Marek

Marek webdesign

Rekomendowane odpowiedzi

Będę pewnie coś tu wrzucał raz od czasu. :grafinity:

#1 Projekt stworzony w Adobe XD na konkurs, niestety nie było 3 prac, więc konkurs nie odbył się. 😪 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

• Lubię to! 3
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kozak projekt Marku. Jestem ciekaw czy illustrację robiłeś sam czy masz gotowca, jeżeli samodzielnie to podziwiam. 😄

Ps. Sam brałem udział w konkursie i widzę, że bym przegrał z kretesem. :D

Edytowane przez FoxStudio
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję 😊 Na ilustracje już niestety nie miałem czasu (więc cc0), bo z całym projektem wyrobiłem się 10 min przed końcem wysyłania prac..

W następnym projekcie, o ile czas mnie nie będzie gonił to będzie moja! 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Marek To ja jestem lepszy, bo wysłałem pracę 3 minuty przed końcem, choć i tak nie zdążyłem skończyć tak, jak chciałem choć projekt sam w sobie był na spontanie bo dziś zaczynany. xD Ogólnie to kozak praca i mam nadzieję, że będziesz mym mentorem. xD

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie bomba 😄 Ten żółty aż tak nie wali po oczach, lubię projekty o takiej kolorystyce.

Nie powiem prawa strona headeru robi swoją robotę, bez tego na pewno projekt byłby ubogi 😄

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie właśnie razi ten odcień, jak go odpaliłem w pełnych rozmiarach to ojezus. Trochę za długi tekst w sliderze. Buttony mi się nie podobają, za duży font. Jeszcze w opiniach i stopce też za duży font się wydaje. Reszta ok.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian może kolory na monitorze? U mnie tak nie pali w oczy, lubię czasem eksperymenty z jasnym, czy jaskrawym kolorem. Co do tekstu i jego długości w sliderze to nie wiem co masz na myśli, bo jakie znaczenie ma ilość tekstu? Slider to nie tylko grafika. Font jest 16, ponieważ przy jasnych kolorach mniejszy font mógłby być słabo widoczny. No i też na mobilnej lepiej czytelny jest większy niż standardowa 14, od której mam wrażenie patrząc na projekty UX/UI powoli się ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Stopka nie jest aż tak ważną sekcją i mógłbyś zmniejszyć font, tak samo jak treść opinii. Ja po prostu lubię, gdy button jest bardziej subtelny i w moim mniemaniu mniejszy rozmiar tekstu na nim wygląda lepiej. To tylko moja opinia 😅

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian to w takim razie kolor to już czysta kwestia gustu. Co do slidera (realizacji) to chyba pomyliłeś to z ofertą, bo tam są 4 linijki z tytułem licząc, jeśli chodzi o samą interlinię to fakt można zwiększyć o 1 pkt lub 2pkt i zobaczyć czy będzie to lepiej wyglądało, czy będzie bardziej czytelne. Sam opis dobrze mi leży, ponieważ klient ma CTA zaraz pod tym, co też przekłada się na % klikalności. Stopkę można zmniejszyć do 14 jak najbardziej, ale przy opiniach bym został, ponieważ dla firmy dobra opinia i referencja to duży atut i często czynnik decydujący. Mógłbym ewentualnie imię i nazwisko w opiniach zmniejszyć. Jeśli chodzi o buttony to też już kwestia gustu, ja wolę stosować większe i bardziej wyraziste, bo takie najczęściej się klikają, a o to właśnie chodzi. Jak znajdę chwilę czasu to zapewne popracuje nad tym oraz zrobię więcej zakładek i apkę.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się Twój layout, jednak sprawdziłbym trochę typografię, mam 3 monitory, jeden ustawiony na słabe kolory, na którym się czyta w miarę spokojnie ten szary tekst lecz na pozostałych 2 ten szary tekst w paragrafach zlewa się, tzn literki kleją się jedna z drugą, co sprawia problemy w czytaniu tekstu.

Również dodałbym jakąś strzałkę w dół w headerze, która podpowiada użytkownikowi że może scrollować stronę w dół, ponieważ ten header jest na całą wysokość ekranu co sprawia, że człowiek nie jest w stanie ocenić, czy to tylko header, czy coś więcej, również menu jest ukryte w hamburgerze co sprawia, że człowiek musi rozkminić, żeby kliknąć w menu aby zobaczyć jakie są podstrony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi