Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pilej

Pilej Logo

Rekomendowane odpowiedzi

to jabłko z "a" mi siedzi 😄 Ogrodnictwo już trochę mniej, może dlatego, że nie ma nazwy przy tym żadnej i jest tak... dziwnie? Ogólnie dobre jest to co robisz w moich oczach 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem Panie Pilej, nie siada mi ten font totalnie, fajny choć dosyć oklepany pomysł z tym "o" kroplą.

Generalnie to widzę, że idziesz trochę na ilość, nie mówię że loga są złe, bo widać że umiejętności masz, ale niektóre wydają się być takie bez wyrazu, myślę że to kwestia briefu, albo jego braku. Wybieraj sobie takie pomysły na logo treningowe, żeby można było przy nich trochę dłużej podłubać, porozkminiać, bo tak jak pisałem - umiejętności masz. Tak czy siak jest spoko! 

A, no i popracuj jeszcze nad prezentacją, aż się prosi o jakieś mockupy. 

Pozdrówki 

Edytowane przez legend
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sygnet jest przeciętnie wykonany, a przede wszystkim słabo zaprojektowany jak na twoje umiejętności. Poza tym, wydaję mi się, że kolory mogłyby być ciekawsze, bo te są nijakie? 😕 Jak dla mnie, jest to praca na poziomie osoby początkującej, która dopiero co zaczęła przygodę z identyfikacją wizualną. Pracuj dalej 🙂

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logo Biblioteka Glazury zdecydowanie zbyt chaotyczne. Jeżeli ma być to logo dla biblioteki, to zupełnie nietrafne. Możliwe, że to po prostu ja nie dostrzegam powiązania, ale w życiu nie pomyślałbym, że jest to logo biblioteki. Te cienie na tym B są zdecydowanie zbędne, nie pasują tam 😕

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi