Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Darthu

By By Sid

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam nowy temat... ponieważ w starym się wywróciło dosłownie wszystko 😄 myślę nie ma żadnej straty ci co byli na bieżąco nic nie stracili a ci co nie byli to chyba też raczej nie xD

Wstawię wam to co jest w planach i ostatni siq  + paka no i później będą psd do wielu moich ostatnich prac/

Ostatni art

annihilation_vol_3_by_darthu-dc5p6y6.png

W planach ukończenie Tapety -

3232.png&key=7943bd4357f4745008e426e63f4

Oraz 2 sigów

titan.png&key=d36f4aab875d457e360e6c0c44

12323.png&key=a465cbfc63c795b44e860255a8

Ja sam już nie zaliczam niektórych prac do tagów, bo są po prostu za duże, ale ludzie mnie kojarzą z sigów to wrzucam je tutaj - na pewno w moim wypadku lepiej gromadzić coś w jedno miejsce a mi nie zależy na osobnych tematach.To też więc duże rozmiary także tutaj ładuję 🙂 hope this helps xD

NOM + paka tylko 10MB

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

mini_pack__by_darthu-dbxpt0m.png

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swietnie Sid opanowałes używanie wielu kolorow i efektow,sprobuj moze robic wieksze pracki i zacznij uzywac jakis stockow jak ten gosc 

Wieksze prace maja wiekszy fejm i przy odrobinie szczescia mozna cos zrobic sprzedajac jakiegos arta do jakiegos teledysku czyz uj wie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BXD robi fotomanipulacje + glow (pewne dałbym radę) ale z tego co wiem brandon spędza nad tym masę czasu xD tutaj na pewno był by problem u mnie z cierpliwością hehe

I co racja zgadzam się że na pewno zdobył bym większą popularność robiąc duże prace ale myślę że na konceptach bardziej niż na mojej stylówce poszukując pracy dla "wytwórni".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi