Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładne ale do co stylu to nie podobają mi się takie cienie, kiepsko wyglądają (szczególnie na nogach). To pewnie dlatego że GIMP nagminnie robi mi coś takiego tam gdzie sobie tego nie życzę xd

Edytowane przez bananowsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękóweczka za opinie, a co do cieniowania, ostateczny efekt jaki mi się podoba narysowałem na grafice niżej, na powyższej po prostu już mi się nie chciało 😉

2ajp5pw.jpg

Edytowane przez MarcinD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cienie wyglądają o wiele lepiej, lecz ta chusta jest taka biedna 😞 jak już mam narzekać, to mógłbyś pobawić się z gałkami ocznymi. Poza tym jest 👍

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafał Co do stylu, nadal jest to miszmasz zazwyczaj dostosowywany do klienta, sporo czasu zajęło mi przyśpieszenie pracy i zebranie odpowiednich pędzli, kolorystyk itp. pod AI i tablet

@Damian Liberta Per Gli Ultras - Wolność dla Ultrasów, nie gryzie się z kratami, a i bardziej wiadomo ocb. 😉 
@Jakub Do najlepszych z Meksyku i Indonezji w tym stylu jeszcze sporo mi brakuje 😉

Dziękóweczka

Projekt nadruku na t-shirt Powstanie Wielkopolskie (wydany)
345kcc1.jpg

Wykonanie przy pomocy CorelDraw (krzywa beziera i kawał ręcznej zabawy, jak to w wektorach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem faja galeria oraz mam nadzieję że dodasz jakiś swój charakter w prace :)

co do ostatniej to radiacja na tyłkach jest okropna... sugeruję trochę abyś poprawił efekt końcowy czy dodał w PS 6 trochę balansu kolorem i filtrów na koniec a wyjdzie lepszy skin i na pewno podkreśli cienie :) 

Ale ogólnie na duży plus i mam nadzieję że zajdziesz na ziemię z dupeczkami :) poszukaj jakiejś inspiracji na DA w wektorach jest masa fajnych prac i mean oryginals

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi