Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Layout WWW
Tematyka: Biznesowa / Portfolio
Kwota wynagrodzenia: 500-600zł (lub więcej za profesjonalną pracę, do uzgodnienia)
Sposób wynagrodzenia: płatność przelewem
Termin wykonania: Do uzgodnienia, nie spieszy się. 🙂
Dodatkowe informacje: Jasna kolorystyka, dominujący biały z jasno-niebieskimi detalami
Kontakt: michal@dziopak.com / dziopak.michal@gmail.com / odpowiedź w tym temacie

Witam użytkowników forum 🙂

Potrzebuję projektu graficznego pod portfolio (w przyszłości może być stroną firmową).
Tematyka - Webdeveloperka.
Przede wszystkim zależy mi na przejrzystości, jasnej kolorystyce i biznesowej stylistyce, widziałbym jakiś element ludzki w headerze.

Potrzebuję dwóch widoków: Strony głównej oraz podstrony. Chciałbym także aby widok podstrony zawierał wszystkie niezbędne formatowania tekstu - nagłówki, tabele, listy itp.

Niestety, nie jestem grafikiem, nie potrafię za bardzo opisać czego oczekuję, więc podam link do szablonu który idealnie odzwierciedla moją wizję strony głównej:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Prosiłbym o wycenę sugerując się wskazanym przeze mnie szablonem, oraz kontakt tutaj lub na adres mailowy: michal@dziopak.com
Chętnie odpowiem na wszelakie pytania, domyślam się że informacje pozostawiane przeze mnie mogą nie być wystarczające 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.