Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jacob192

Oferuje zakodowanie twojej strony!

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś grafikiem? Potrzebujesz osoby, która zakoduje twoją stronę? Pisz śmiało a pomogę Ci! - Jedyne co oczekuję to grafiki od Ciebie. Czyli grafika za kodowanie! - Moje GG: 65811247

Oferuje nie tylko zakodowanie twojej strony internetowej!

Pomoc też mogę zaoferować za coś innego niż Grafika! 😉 - Zapraszam do kontaktu a się dogadamy!

Co potrafię?: html5, css3, php, c++, oraz jq, js.

Potrafię też posługiwać się bazą danych. Napisałem nie jedno zapytanie.

Potrafię też skrypty lua oraz python.

Edytowane przez Jacob192
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tego pana, ponieważ startowałem z serwerem Tibii to ten Pan pomógł mi z acc makerem czyli z stroną internetową oraz napisał parę skryptów lua jak i pare kodów c++ (parcel event itd).

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian Oczywiście, że mam lecz nie chcę tutaj podawać. Mam parę powodów dla czego.

Edytowane przez Jacob192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

A to bardzo ciekawe... dlaczego? 😅 Przecież portfolio jest Twoją publiczną wizytówką. Oferując swoje usługi podanie swojego zbioru prac to podstawa. Nikt w ciemno nie będzie zainteresowany nie widząc umiejętności takiej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damian Co mam Ci wysłać? Moją stronę internetową? Czy może stronę firmy, w której pracuje? Generalnie pracuje w firmie, którą jest BANK (nie polski). Seryjnie to nie muszę wysyłać swojego portfolio żeby mieć klientów. Nie napisałem tutaj żeby się w jakikolwiek sposób reklamować [mam na myśli portfolio]. Jeżeli chodzi o portfolio to mogę wysłać jedynie na GG, ale nie na forum.

Edytowane przez Jacob192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz mi nic wysyłać bo nie jestem zainteresowany ofertą jednak Twoi potencjalni Klienci na pewno chcieliby ujrzeć Twoje realizacje bez konieczności kontaktowania się. Myślałem, że normalnym ruchem jest pokazywanie swojego portfolio w poście, ale chyba się myliłem bo widocznie jest tu jakiś problem. Poza tym GG nie jest zbyt profesjonalną formą kontaktu 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem jednej rzeczy m.in: Gdy tworzę dla kogoś kod c++ np do tibii (event np run czy cos innego) to po co mu jest moja strona internetowa? Mogę Ci dać parę osób z Pecetowicz co znają się na rzeczy i nie mają portfolio. Jeżeli będę realizować coś dla osób z tego forum to z chęcią wstawię pracę zdjęć.

Edytowane przez Jacob192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

O to chodzi. Oferujesz kodowanie strony internetowej więc warto pokazać co potrafisz. Ale to Twoja oferta, ja tylko zapytałem, czy masz i nie oczekiwałem takiej dyskusji.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mógłbym napisać: ,,Proszę o napisanie do mnie na e-maila a ja wam wyślę swoją ofertę oraz pracę, które robiłem".

• Przykro mi 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle języków programowania znasz i nie masz żadnego Gita lub folio? A w dodatku jako kontakt podajesz GG? 🤣

Ps. Lua i Python to języki 🙂 I nie wiem co masz na myśli mówiąc "potrafię skrypty", ale to już pozostawię bez komentarza. Profesjonalnie po całości! 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W jakim stopniu potrafisz obsługiwać się c++ czy pythonem? Korzystasz z jakiś frameworków? Czy wolisz robić wszystko od zera? Chętnie zobaczyłbym twoje przykładowe projekty na GitHubie, GitLabie lub na innej stronie z repozytoriami 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak masz folio, ale nikt nic nie wie i nie widział, bo jak widać nie odpowiedziałeś mi na pytanie wcześniejsze, jak i kolegów wyżej. Tak samo jak pracujesz jako programista dla banku, a forme kontaktu podajesz GG. Przecież to się kompletnie nie trzyma całości, nie wiem kogo niby chcesz tym kupić i oszukać 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nic nie wiedział? Typie mało wiesz dużo się wypowiadasz. Odkąd dodałem ten post na GG napisało do mnie 8 osób, którym pokazałem swoje portfolio. Nie rozumiem dlaczego forma GG nie jest odpowiednia? A co ma GG do pracy w banku? Jeżeli byłbyś taki inteligentny to byś może zrozumiał, że nie napisałem, że za pracę biorę pieniądze. Nie które oferty robię za darmo, a nie które za grafikę do poradnika.

Edytowane przez Jacob192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro "im" pokazałeś portfolio to dlaczego nam nie pokażesz? To jest dopiero paranoja. Dlaczego twierdzę, że nie pracujesz dla banku jako programista i nie masz wiedzy na temat większości języków programowania? A no np. po słownictwie. Pomijając już pre GG, które każdemu chyba kojarzy się z przekrętami i szkolnymi hakerami. Nie masz też wiedzy mówiąc, że "potrafisz skrypty", gdzie tak naprawdę to osobne języki. Twoje oburzenie i tłumaczenie też się znikąd nie wzięło, takie zachowanie jest szczególne dla pewnego wieku, nie sądzisz? To na tyle z mojej strony. Pozdrawiam. :) 

Znalezione obrazy dla zapytania scooby doo catch

Edytowane przez Marek
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GG - forma kontaktu, którą na tym forum najlepiej stosować. Założyłem ten temat, ponieważ potrzebuje grafiki dla mojego poradnika. Nie wiem czy wiesz, ale ludzie nie chcą robić za darmo. Nie musisz wierzyć, że pracuje w banku. Jeżeli jednak Ci zależy na tym to napisz to Ci to udowodnię

@Marek Co do twojej strony to fajny boostrap 😄

@edit Temat można zamknąć, ponieważ robi się nie potrzebna dyskusja przez ,,moderatora". Nie robię sobie reklamy bo nie muszę. Mam już zestaw grafik, które wykorzystam do mojego poradnika. 

Edytowane przez Jacob192

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.