Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
sova

Prosze o opinie na temat tego UI

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry informuje, że nie jestem super doświadczony w htmlu, więc prosiłbym o opinie odnośnie samego wygladu, przejrzystości, czytelności i ogólnie jak odbieracie prezentowego stylu.

Jest to moja propozycja, a wasze zdanie miałoby być argumentem za, lub przeciw wprowadzeniu tego.

LINK DO STYLU LIVE: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Przygotowane pod ekrany smartfonów.

Chętnie poczytam także, o tym co byście zmienili, a czego nie 🙂

Edytowane przez sova

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No więc tak, ten biały ostro wali po oczach, zciemniłbym trochę. Tą ramkę z wyszukiwarki wywal, bo nie jest potrzebna, nie ma jej w innych elementach.

Dodałbym lekki odstęp pomiędzy literkami w tych tagach ps4, xbox one itd, również je poszerzył, bo miejsca nie starczy, a muszą być równe.

Nie wiem jak to ma działać, ale z punktu UX nie mam pojęcia do czego są te belki i co z nimi można zrobić, nie ma jakiejś strzałki czy czegoś co by sygnalizowało, że można kliknąć i się coś wysunie. To szare tło pod białą belką wygląda jak by to był błąd.

Również brakuje jakiegoś przycisku do wyszurkiwarki lub ikonki do szukania, bo jeśli to jest aplikacja na telefon to człowiek nie jest w stanie wcisnąć enter i będzie szukało tak jak na komputerze.

Edytowane przez tanuki
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lepiej wyglądałoby to tak?

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

A co do kodu to tragiczny ale mało ważne bo to nie dział od tego XD

I mam prośbę wrzucaj po prostu jakieś screeny XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Rafał wyraźnie zaznaczyłem, że kod zapewne ssie 🙂 

Dzieki za odpowiedz. Pomyslimy.

W dalszym ciągu poczytam, jeżeli ktoś miałby do zaproponowania jakieś zmiany, czy rady.

@tanuki dzieki za propozycje. Z tego co napisałeś wywnioskowałem, że wiesz o czym mówisz. Masz może jakieś rady dla mnie/nas na temat ui/ux. Jakies ciekawe artykuły, czy posty odnosnie tego, które uważasz ze warto przejrzeć/przeczytać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi