Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Chcialam Wam pokazac jedna z pierwszych stron, ktora napisalam. Strona poswiecona jednej z marek odziezowych agencji, w ktorej pracuje. Projekt mojego kolegi. Na codzien jestem grafikiem, ucze sie kodować.

Link:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Niguana
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na twoim miejscem popracowałbym nad responsywnością strony.

Jeżeli zaczynasz robić sekcje to rób je wszystkie tak samo.

Jedna sekcja w <section reszta w <div'ach

2018-07-05 20_26_40-Developer Tools - http___gammasport.pl_ – Opera.png

Pracuj nad wyglądem kodu i tak, żebyś sama sobie nie utrudniała później dalszej pracy.

W menu masz straszny bałagan, można to zrobić w łatwiejszy sposób z mniejszą ilością linijek w kodzie 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląd strony straszny, wygląda jakby był zaprojektowany pare lat temu i na "odwal". Nudny i monotonny. Te social media, które podąrzają za scrollem są bez sensu.

Nie wiem czy Ty projektowałaś tą stronę, czy ktoś inny, ale radzę popatrzeć na trendy i zainwestować trochę czasu w user experience.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za uwagi. Tak jak mowilam, dopiero ucze sie tworzyć strony i cenie krytyke. Domyślam się, że w kodzie mam bałagan, myślę, ze z każdą nowa stroną będzie tylko lepiej. Oby...

Jesli chodzi o wygląd, tak właśnie juz od jakiegoś czasu myślałam, żeby wspomnieć coś szefowi o jakimś kursie UX dla nas, trzeba sie rozwijać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale zawsze możesz nauczyć się we własnym zakresie. Oczywiście jeśli Ciebie to interesuje 😉 Kwestia praktyki i trochę teorii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi