Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

JudynGraff

Parę spraw dotyczących forum

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jako że jestem nowym użytkownikiem forum to przyszło mi zapoznać się z jej 'kulturą' i tutaj kilka spraw, które przykuły mą uwagę jak i do których chcę się odnieść:

Pierwszą sprawą jest zapytanie dotyczące terminów prac. Wcześniej było już to poruszone przez grafika - Olę, 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Jak to się szacuje na dziś dzień? Przykładowo taka fotomanipulacja, nie jest możliwością aby skrócić czas do dwóch tygodni? Zawsze byłby taki większy 'ruch' na forum, bo widzę, że mało prac się ogólnie podsyła... 
Było w wymienionym wyżej temacie, że ktoś na przykład nie ma czasu czy coś, ale są tacy co ten czas mają, a jednak muszą czekać. Nie jest przymusem wstawiania grafiki co rusz, więc jeśli owa osoba zbierze się w garść to niech śmiało wtedy podsyła swoje projekty, czyż nie mam racji? 🙂

Kolejna sprawa to punkty za cykliczne konkursy, daję cytat:

Nie jest to trochę krzywdzące? Ktoś może spędzić trochę czasu nad projektem, zwłaszcza z grup comiesięcznych, a tu klops, bo jest jedyną bądź jedną z dwóch osób, które podesłały projekt. Nie lepsza byłaby opcja 'punktów pocieszenia'? Nie musi być to zaraz ilość jak za pierwsze miejsce, ale taka, by choć troszkę ktoś mógł się zadowolić 'wygraną'.
Forum puki co nie posiada dużego ruchu, a takie 'braki' częściowo działają demotywująco na branie udziału w kolejnej turze. Poprawcie mnie jeśli się mylę. 🙂

No i jeszcze taka sprawa wspierająca forum, w jaki sposób można pomóc, aby strona się bardziej rozrastała? Osobiście podoba mi się to wszystko, bo brakowało mi takiej drugiej strony jak graffika.pl

To tyle ode mnie, czekam na komentarze.
Miłego dnia 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to bardzo mała ilość osób. Wydaję nam się, że skoro przez miesiąc ktoś nie stworzy pracy i jej nie wyślę bo nie ma czasu albo chęci to w przeciągu 2 tygodni tym bardziej tego nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie masz rację, nie spojrzałem na to z tej strony 😄

A co do wspierania to tak ogólnikowo pytam, czy jest może coś robione w tym kierunku: jakieś reklamy, promocje, dofinansowania w jakimś celu etc. 😋

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o pomoc finansową to w panelu bocznym na stronie głównej jest widget z donejtami. Co do reklamy - jeżeli masz jakieś propozycje możesz śmiało pisać do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi