Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.

enyks

30% Jakieś pomysły?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w temacie, zacząłem robić projekt dla pizzerii, niestety oni chcieli pójść w zupełnie inny kierunek czyli taki jak ostatnio dodałem "Smakowy Bistro", jakieś pomysły jak to dokończyć ? mam teraz sporo czasu robię jeden projekt ale w między czasie mógłbym dokończyć ten i wystawić 🙂 ale na chwilę obecną skupiam się na ważniejszym projekcie więc może z Waszych uwag na szybko to dokończę 🙂

a52fdeac2d.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten header wydaje się trochę pusty. Dodałbym do niego przy obrazkach posiłków jakieś odnośniki czy coś w ten design ew. zrobić coś interaktywnego, że jak najedzie to owy posiłek się delikatnie unosi i jakieś informacje się pojawiają.

Pod Polecanymi dałbym też jakiś cennik ew. Jakieś buttony z typami posiłków np. "Hamburgery" i gdy użytkownik kliknie, pojawiają mu się same burgery. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno porzuciłbym nakładki i te dziwne elipsy. Popracuj też nad typografią bo aktualna jest zwyczajnie słaba. W dropdownie menu strzałka jest za bardzo w prawo przesunięta. Sztucznie wygląda podłoże w headerze oraz te wszystkie kebaby mają zbyt mocny cień. Ograniczyłbym się do jednej postaci zamiast dwóch.

image.png

To niezłe kolorowanie papryki 😂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi