Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
enyks

FLAT Design by enyks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam do oceny 🙂

concernhouse-flat-100p.png

Więcej projektów na:

:bulletblue:

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

:bulletorange:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również pozwolę sobie na wyrażenie opinii i nie będzie ona raczej pozytywna. Nie jestem jakimś wielkim grafikiem, ale swoje oko i styl mam.

Kompletnie mi nie siedzi ten projekt, wygląda jakby był zrobiony na szybko w 2h. Font i jego rozmiar, zastosowane kolory, rozmieszczenie i wielkość elementów to tylko kilka

wymienionych rzeczy, które bym zmienił...Sekcja " wyróźnione " powinna chyba bardziej się rzucać w oczy od sekcji " kategorie ", no chyba że ja się nie znam i mam ch!@# poczucie estetyki i kompozycji :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zrobiłem tego projektu w 2 godziny 😄 ogólnie postawiłem na prostotę, co do sekcji wyróżnione to może i masz rację ale to już będzie zmiana w kodzie, chcę dać klientom możliwość wyboru koloru wyróżnienia własnej wizytówki. Co do układu no to niestety ale on się nie zmieni gdyż uzyskałem efekt który wyobrażałem sobie od początku 🙂 Jak skończę dorzucę jeszcze podstrony.  Dzięki za opinie ;]

Edytowane przez enyks
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz się aż tak bardzo reklamować 😉 Przecież masz podane te informacje w profilu i w podpisie.

Co do projektu to line-height jest krzywy w menu. Logo mogłoby być mniejsze, a zwłaszcza sygnet. Nie podoba mi się kolorystyka, a zwłaszcza tło. Cienie są zbyt mocne pod boxami. Generalnie projekt jest ok, ale zawsze można by go zrobić lepiej gdyby popracować nad kolorystyką i lepszym fontem.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi