Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Mofades

Logo dla malej firmy remontowo / budowlanej

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo (prawdopodobnie takze ulotki oraz wizytowki - ale to do uzgodnienia) dla Malej Firmy Remontowo / Budowlanej. Nazwa Firmy: WSD Home Improvements

Tematyka: Remonty / Budownictwo - Jestem otwarty na wasze pomysly, ktore beda na 100% lepsze niz moje.

Dodatkowe informacje: Chcialbym zeby logo bylo latwe do zrozumienia dla klientow - nie mam konkretnego pomyslu - ale fajnie gdyby bylo nawiazaniem do remontow i usprawnien domu. Wykonujemy roznorakie prace remontowe z naciskiem na tynki zewnetrzne oraz gipsowanie wewnetrznych scian (tzw plastering). Kladziemy takze podlogi i dywany, czyli generalnie jestesmy w stanie dopasowac sie do wymagan klienta, mozna takze to nazwac zlota raczka, stad tez wziela sie nazwa WSD Home Improvements.

Kwota wynagrodzenia: 100zl 

Sposób wynagrodzenia: Najlepiej PayPal.

Termin wykonania: Do konca Lipca.

Kontakt: Bezposrednio na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yu0xhPA.jpg

*kliknij w obrazek w celu wyświetlenia lepszej jakości*

Strzałka do góry wkomponowana w kształt domu ma symbolizować rozwój, ulepszanie.

Edytowane przez FINCH Design

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie druga propozycja z tych dwoch na razie podoba mi sie najbardziej, ale poczekamy na razie na wiecej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musicie trzymac sie jednej wizji domu, moze byc tez cos zwiazanego z remontami (nie wiem na przyklad paca do gladzenia, pedzle, itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może coś takiego ?

Ewentualnie mogę coś ulepszyć/dodać na prośbę.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie zadne jakos super nie przypadlo mi do gustu, ale mysle ze na dobre trzeba poczekac, wiec poczekamy do konca lipca z koncowym wyborem loga.

Bede zagladal tutaj w miare mozliwosci codziennie zeby zobaczyc, czy przybylo cos nowego.

Jak mialbym wybierac na dzien dzisiejszy to praca dropkick. Pomysl z taczkami odpada, nie uzywamy taczek w ogole i jest to bardziej nawiazanie do budowlanki, a nie do ulepszania domu i remontow.

Dziekuje za zaangazowanie w temat, ale na razie sie wstrzymamy z wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to moja propozycja ?

Budowa  logo nawiązująca do ścian i podłogi stworzona w perspektywie.
Żółta kolorystyka kojarząca się z remontami, pracami roboczymi wraz z odpowiednimi ilustracjami.
Oczywiście bezproblemowo mogę edytować logo do Państwa wymagań ?
Grafika stworzona Wektorowo ?
Cena: 100zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

poniżej moja propozycja. Sygnet nawiązuje do połączenia liter W, S oraz D do których dodałam klucz. Praca w kilku wersjach kolorystycznych. 

Pozdrawiam,

Alicja. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,
przesyłam moją propozycję loga Pana firmy. Logo zostało oczywiście wykonane wektorowo, więc powiększanie bez utraty jakości to nie problem. Wszelkie poprawki oczywiście możliwe.

Wersja 1

JMTO5Mh.png

wersja 2

Q9myFh7.png

Zachęcam do oceny pracy i zakupu mojego projektu ? 

Pozdrawiam,
Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak chcecie możecie nadal nadsyłać swoje prace, niebawem postaram się wybrać finalne logo. Przepraszam że rzadko piszemy ale pracy jest co nie miara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.