Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
szakmai

Wybór serwera, wgranie stron oraz pomoc w administracji

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Administrator, programista

Tematyka: Pomoc w prowadzeniu stron

Kwota wynagrodzenia: Nie mam pojęcia ile coś takiego kosztuję, proszę o wycenę w odpowiedzi.

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: 7 dni

Kontakt: 884 890 211 lub drewsan.pl@gmail.com

Witam

Założyłem ten temat, ponieważ jestem posiadaczem dwóch stron internetowych, www.transporthryszko.pl oraz www.drewsan.pl. Osoby które pomagały mi zakładaniu stron, po prostu olały temat po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Jestem człowiekiem który nie lubi się upominać i prosić na siłę. Poszukuję osoby kompetentnej, która lubi konkrety i pomoże mi w różnych kwestiach. Nie mam czasu ani ochoty szukać 5 różnych 'fachowców'. Potrzebuję wybrać odpowiedni serwer dla dwóch stron, które mają za zadanie pokazać, że firma istnieje w internecie, nie sa to dużę strony. Następnie wgrać je na serwer, dokonać delikatnych poprawek na jednej z nich, o ile to będzie możliwe, chociaż strona postawiona na wordpressie podobno jest prosta (niestety nie posiadam czarnej księgi do tej prostej wiedzy)... Po prostu chcę żeby te strony zaczęły funkcjonować, wypełnić je treścią, raz na miesiąc będę chciał wrzucić jakiś artykuł na stronę.. To wszystko.. Proszę o wycenę i odpowiedzi tylko w tym temacie. Moderatora o przeniesienie do innego działu jeśli napisałem to w nieodpowiednim dziale. Z góry dziękuję za odzew i pomoc.

Pozdrawiam 

Paweł Hryszko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany współpracą, na Wordpressie postawiłem i pełniłem administrację nad kilkoma stronami, m.in. 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

czy 

. Oferuję konkurencyjne ceny, zależne od wymaganego zadania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o zostawienie dobrowolnej opinii:

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.