Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
domino1059

Mój pierwszy projekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wstawiam mój pierwszy projekt   wizytówki do oceny. Oczywiście to moja pierwsza praca i dopiero zaczynam swoją przygodę z grafiką komputerową. Proszę o wytknięcie błędów i zachwalanie plusów (jeśli takowe istnieją). Nie dodałem do działu z wizytówkami ponieważ nie jest to wizytówka do druku (szczerze nie wiem nawet jakie wymiary muszą takowe mieć) - to tylko wstępna praca i to w dodatku na darmowym programie graficznym. Szczerze dziękuję za uwagi ;)

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu tu jest taka dziwna perspektywa? Nie wiem czy to wina mockupu czy tego, że ręcznie to robiłeś zamiast skorzystać z inteligentnego obiektu 😅 Warto też pokazywać wersję bez mockupu. 

Jeżeli chodzi o design no to widać, że zaczynasz. Logo wygląda bardzo słabo. Informacje są kiepsko czytelne. Powinieneś bardziej wyróżnić imię i nazwisko. Ćwicz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dodaję kolejny projekt mojego autorstwa. Prosiłbym o opinię oraz administracje o przeniesienie tematu w określony dla wizytówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wspominał Rafal, jeśli chodzi o logo to przede wszystkim leży typografia. Krój pisma zupełnie nie pasuje plus pomyśl nad lepszym umiejscowieniem typo względem sygnetu. Jeśli chodzi o wizytówkę to wszystko 'lata', np. tekst ma różnej wielkości akapity, a interlinie są zupełnie losowego rozmiaru, najbardziej to widać przy telefonie kontaktowym. Podpatruj prace innych i po prostu próbuj a będzie lepiej. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi