Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Projekt logotypu.

Tematyka: Reklama, kreacja, grafika.

Dodatkowe informacje: Prosty minimalistyczny znak graficzny z pomysłem. Znak musi nawiązywać do branży reklamowej, artystycznej, twórczej. Maksymalnie może składać się z dwóch kolorów. Grafika musi zawierać nazwę Logostany.

Kwota wynagrodzenia: 150 zł - 300 zł

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto

Termin wykonania: Do 31 lipca

Kontakt: panptak@vp.pl

Edytowane przez pantak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Propozycja ode mnie:  200zł Możliwość poprawek, dobranie kolorów itd. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja propozycja to strzałki, symbolizujące dynamikę i rozwój w żywych kolorach. Całość, w połączeniu z zmodyfikowanym fontem idealnie wpasowuje się w dzisiejsze trendy i pasuje do agencji kreatywnej ceniącej sobie nowoczesność. Jestem otwarty na wszelkie poprawki
07CP9aA.png

d6iqzNL.png

CcbRTBU.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieniona typografia pisma :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba już gdzieś to widziałem... nie chcę ci psuć reputacji, ale ja na twoim miejscu przepatrzyłbym rynek, coby nie uczynić czegoś w rodzaju nieświadomego plagiatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przejrzałem kilka stron pod kątem takich fraz, jak "creative agency", "interactive agency", "creative" i tym podobnych, i nie zauważyłem nic podobnego. Jeśli jednak ktoś ma pewność, że takie coś już istnieje, proszę o powiadomienie mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też jestem przekonany, że gdzieś coś takiego widziałem. Dlatego stronię od takich projektów, bo są one na tyle proste, że musiał kiedyś gdzieś powstać.
Co nie zmienia faktu, że wygląda fajnie.

Edytowane przez Adipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@luxus98 Czcionka lepsza, ale grafika trochę mało czytelna, nie wiadomo do końca co przedstawia.

@x(G)abisia  Raczej nie o to nam chodziło, trochę przekombinowane, ale dziękujemy :)

@Pilej  Tutaj jest jakiś pomysł, ale kojarzy się bardziej z konsolą do gier.

@mateuszbartosik  Logo poprawne, ale może się bardziej kojarzyć z biznesem lub ekonomią.

@rdslaw  To jest przyjemne w odbiorze, ale brakuje tego czegoś :) Np. tego "coś" co ma logo "fotografa na stronę". Ten aparat foto z full capem jest zrobiony z jajem, całość przypomina też trochę głowę fotografa i to jest bardzo ok :)

Może pokombinować coś z literami lub tylko z jedną wybraną literą i zrobić jakiś myk kojarzący się np. z projektowaniem graficznym lub ogólnie z branżą reklamową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi 😉. Jasne można pokombinować z czymś takim. Zaraz coś postaram się przemyśleć, pokombinować i postaram się przedstawić drugi projekt.

Edit. Ciężko mi stwierdzić w którą stronę iść. Póki co coś takiego powstało w głowie.

rBbU5HJ.png

Edytowane przez rdslaw
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwie propozycje ode mnie.

#PROPOZYCJA 1

rHBivrg.png

#PROPOZYCJA 2

obbba2I.png

Loga zostały wykonane w formacie wektorowym, więc wszelkie edycje, powiększenia bez straty jakości są bezproblemowe.

Pozdrawiam,
Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tiup Logo ok, ale bardziej kojarzy się z remontami i odnawianiem wnętrz.

@wesolowskipiotr  Trochę chyba zbyt proste, ale dziękuję za propozycję.

@Saybra Bardzo przyjemne dla oka. Jest w tym jakaś pozytywna energia. Podoba się paniom :)

@mohlodi To logo jest też bardzo fajne, dobry pomysł z grafiką, kojarzy się z przyrządami do kreślenia co można powiązać z projektowaniem. Prosimy o jeszcze jakąś propozycję.

@rdslaw O coś takiego właśnie nam chodzi. To jest bardzo dobry kierunek, może jeszcze jakaś kombinacja? Logo zaprojektowane dla brata to petarda :)

Dzięki wielkie za zaangażowanie, wszystkie prace są bardzo fajne, czekamy na jeszcze jakieś propozycje. Może komuś "zaświeci się" jakaś fajna idea z liternictwem. Czasem wystarczy mały detal, który sprawia, że to jest właśnie to o co nam chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze propozycja w kilku wersjach ode mnie 😉 

Projekty zawierają element w literze "O" mający być nawiązaniem do ołówka.

Jeżeli zdecydują się Państwo na któryś z projektów, możemy go oczywiście wspólnie dostosować pod względem układu czy kolorystyki, jaka najbardziej Państwu odpowiada 😉

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy 🖐️

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo mi miło, po raz drugi :). Jeśli chodzi o jakąś kolejną kombinację, jeżeli tylko byście się państwo zdecydowali na mnie przy decyzji końcowej, bez problemu możemy coś jeszcze pokombinować. Dziękuje również za komplement w stosunku do projektu logo z mojego fp. Cieszy mnie, że się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna propozycja, logo wykonane oczywiście w wektorze.

2ytTuKr.png

Pozdrawiam,
Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tiup  Czy te elementy graficzne coś oznaczają? 

@Saybra  Ostatnia praca bardzo fajna. Mam teraz zagwostkę pomiędzy Twoją propozycją, a propozycją @rdslaw .

Obie prace są różne i ciężko będzie z wyborem, aczkolwiek minimalnie bardziej przychylam się do propozycji @rdslaw .

Będę musiał to jednak przedyskutować i wówczas zapadnie decyzja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.