Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
GlobooX

Logo serwisu komputerowego.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Wykonanie LOGA serwisu komputerowego

Tematyka: Logo serwisu komputerowego

Dodatkowe informacje: Witam, proszę o propozycje LOGA dla mojego serwisu komputerowego. 
Ciekawie wyglądałaby opcja gdyby napis główny "PeCeFIX" był jakby jednym długim kablem HDMI lub USB, który zaczyna się na P a kończy na X.
Poniżej przedstawię jak ja to widzę. 

Kwota wynagrodzenia: Śmieszne 20 zł na piwo ale myśle, że będą dobźi samarytanie, którzy z chęcią wykonają pracę ?

Sposób wynagrodzenia: Przelew, PayPall

Termin wykonania: 25.07.2018

Kontakt: PRIV

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez GlobooX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest okej, zależało mi też na tym aby klient wiedział że jeździmy od domu do domu. Czekam na inne propozycje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O tak, to już jest coś co bardziej mi się podoba ?

Czy masz może jeszcze jakieś inne koncepcje? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miło mi ?. Czy mam inne koncepcje może jakby przemyślał jeszcze trochę to coś by było, ale uważam, że jest naprawdę fajne już i po drobnych poprawkach przy podpisie u dołu loga będzie wszystko ładnie grało, a zwłaszcza, że ze taką cenę logo jest naprawdę estetyczne i po za literówkami na dole nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście jeśli chodzi o kolorystkę to dowolność jaką się chce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, da radę, tylko wrócę do komputera i naniose poprawkę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pieniążki, pieniążkami, ale myślę, że to już podchodzi pod wyzysk. Np projekt @mateuszbartosik ma być wart 2 dyszki??? Nie robię złej reklamy, ale uważam, że Ci "dobrzy samarytanie" powinni być w odpowiedni sposób wynagrodzeni. Za obecną stawkę mój projekt składałby się z nazwy firmy (font: Lato + kolor: #0000) oraz w bonusie białe tło. Mam nadzieję, że zleceniodawca to przemyśli. Pozdrawiam

Edytowane przez MX
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planowałem dodać temat do zleceń BEZPŁATNYCH ale pomyślałem, że dwie dyszki komuś się przydadzą. Gdy ja zaczynałem (nadal się ucze) programować to każda kasa dawała mi satysfakcje ponieważ nie dość, że zdobywałem doświadczenie to jeszcze coś tam zarobiłem. Nikogo nie zmuszałem do wykonywania dla mnie pracy za 20 zł. Jeśli ktoś miał taką ochotę to poprostu to zrobił za co jestem niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest opcja otrzymania PSD oraz w jakiej rozdzielczości jest napis? 
Planuję w poźniejszym terminie wysłać to do druku więc troszkę duży obraz by się przydał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSD nie da rady, ale do druku bardziej potrzebny wektor, a tutaj jak najbardziej wektor bez problemu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PSD nie posiadasz czy nie chcesz dać? Nie do końca rozumiem. Do druku konieczny jest w CMYK jeśli da rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmienia to faktu, że Ci ludzie wykonują dla Pana pewną pracę. Mógł Pan umieścić to zlecenie w sekcji "Bezpłatne". Zakładam, że nikt by się nad tym nie pochylił. Niestety takie czasy, że każdy robi coś w określonym celu. Korzyść pomiędzy klientem a twórcą powinna być obopólna. Wynagrodzenie powinno być proporcjonalne do wykonanej pracy. Uważam, że powyższe prace są więcej warte. Mam wrażenie, że to jest na zasadzie: "Zrobisz mi logo, dam Tobie 2 dychy i po sprawie". Nie tak to funkcjonuje dzisiaj. Pisze mi Pan od doświadczeniu okej, ale to wciąż nie zmienia faktu, że zleceniodawca, który otwiera jakiś tam sklep z serwisem komputerowym nie może zapłacić godnej kwoty (no w końcu otwiera Pan działalność gospodarczą). A to nie jest projekt szkolny ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie zdanie zabrzmiało w takim stylu, że jak ktoś jest bogaty to ma zapłacić więcej. Taką cenę zaproponowałem, są osoby, które wykonały grafiki i nie miały z tym problemu. Działalność już jest otwarta od ponad roku. Serwis komputerowy nie będzie głównym źródłem dochodu i właśnie traktuje go jak projekt szkolny niż coś na poważnie co nie zmienia faktu, że nie będę się przykładać do pracy. Podsumowując, cena jaką zaproponowałem jest idealna do kwoty jaką chce "zainwestować" w serwis na sam start. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.