Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kuukiee72

Tapety by Kuukiee

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że pierwsza tapeta jest na PC, natomiast dwie kolejne na telefon? Wykonanie tapety w 1280x1024 w dzisiejszych czasach jest trochę słabe, tapety na PC raczej wykonuje się już minimum w full HD czyli 1920x1080 i raczej na przyszłość takich rozmiarów staraj się trzymać.

tapeta 1

Według mnie bardo słabo dopracowana i nie wyglądająca najlepiej. U góry widać łączenie tekstur tła, co do postaci to teoretycznie jeżeli ty ją wycinałeś  nie jest źle, ale nie jest ona wtopiona lub jakkolwiek dopasowana do tła, jest na siłę wrzucona na górę i tyle. Podobnie zresztą jest z napisem, jest on mało efektowny.

tapeta 2

Jeszcze gorzej od poprzedniej, mało spójności pracy, jedynie co mi się tutaj podoba to serce, ale też nie wiem czy zostało wykonane ono przez ciebie czy tylko tutaj doklejone.

tapeta 3

Ta tapeta może się komuś podobać, co prawda nadal bardzo minimalistyczna, ale trzyma jeszcze jako tako swój klimat i nie wygląda najgorzej. Sowa wykonana nawet starannie i ładnie.

Podsumowując wydaje mi się, że dopiero zaczynasz z grafiką i jeszcze wiele przed tobą, ale trzeba robić setki, tysiące prac, aż w końcu zaczną one nabierać swoich charakterów i piękności wyglądu. Czekamy na kolejne prace, staraj się bardziej dopracowywać każdy element, aby nie były one tak na sztywno wrzucane, bo tapeta musi tworzyć fajną całość, a tutaj mi trochę tego brakuje.

Pozdrawiam,
Marcin.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi