Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Damian

Jakie poradniki są potrzebne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

chciałbym na forum rozpocząć serie mini-poradników dot. różnych technik czy nawet najprostszych czynności, jak je wykonać w Photoshopie. Zwracam się do Was z pytaniem, na co poradnik chcielibyście zobaczyć? Wypisujcie wszystko, co przyjdzie Wam do głowy od korzystania z mockupów czy tworzenia clipping mask (najczęściej pojawiają się pytania dot. tych rzeczy) czy nawet coś bardziej zaawansowanego. Oczywiście nie wszystko uda mi się zrealizować, ale to co będę potrafił to oczywiście postaram się wytłumaczyć (w formie tekstowej ze screenami lub video - to zależy od moich chęci już ?).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie zawsze ciekawiło jak ty robiłeś takie piękne wykresy przy projektach www. Własnie może cos nt. webdesignu? ? tut+psd 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

O który wykres dokładniej chodzi? ? Ostatnio planowałem stworzyć jakiś layout treningowy i w pełni zobrazować i opisać proces jego tworzenia, ale niestety nie mam teraz tyle wolnego czasu.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurdę nie mogę go znaleźć, był mega niestandardowy taki fikuśny i chyba miał wiele w sobie kolorów. Gorzej jeśli to nie był twój, ale jestem pewny że to widziałem na grafinity. ? 
A taki poradnik nt. webdesignu konkretny przydałby się mocno, bo te na yt są przestarzałe i konkretów w nich brak. Mam tutaj oczywiście na myśli polskie poradniki.  

Edytowane przez emte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba był taki crash, na stronie hazardowej z csa. Gorzej jeśli to jednak nie było twoje. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie zobaczyłbym ten "layout treningowy" :) 

A od siebie mogę zaproponować jakiś tutorial odnośnie tworzenia mascotlogo chociaż pewnie jest tego sporo w internecie. ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że nieprędko się pojawi dlatego wolałbym żebyście proponowali coś innego, mniejszego, łatwiejszego i prostszego, a z czym jednak macie problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi