Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
mateuszbartosik

Staram się coś ogarniać - UI by mateuszbartosik

Rekomendowane odpowiedzi

Tak pomyślałem sobie ostatnio, że fajnie byłoby wreszcie nauczyć się robienia sensownych UI. Niżej wrzucam projekty, które do tej pory zrobiłem, obydwa na konkursy tutaj, które koniec końców nie ruszyły 😐

Redesign Facebooka, praca z Photoshopa

Cq1ZTx2.png

Aplikacja do kupowania biletów, praca z Adobe XD (w sumie pierwsza w tym programie, póki co wciąż się trochę tam gubię)

ZjjOmpl.png

Tl3Zp7i.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem ci tak patrząc na te prace to moim zdaniem w pierwszym projekcie nie pasuje typografia w drugim nie ma już tego problemu i pasuje praktycznie idealnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tanuki ten szary u mnie jest w miarę czytelny tak jak napisał @mateuszbartosik, aczkolwiek przyciemniłbym go na twoim miejscu.

Co apki, buttony w sign in/up mogłyby być szersze oraz usunąłbym menu w ostatnim ekranie, jeśli jest to tylko powiadomienie o pomyślnym zakończeniu danego procesu - ale to jest już pierdoła, którą można poprawić podczas programowania.

Do reszty nie mam zastrzeżeń 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redesign facebooka strasznie słaby jak dla mnie. Powinieneś zminimalizować shadowy, a skupić się na kontraście bo jak napisał @tanuki - projekt jest nieczytelny. Jeżeli chodzi o aplikacje - zakochałem się w przycisku na dole każdego screena 😄 Ogólnie kolorystyka mega przyjemna.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi