Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
desacordo

Wybór pierwszego tabletu, czyli czym sie kierować, kiedy nie znam sie na tym..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od wielu lat rysuje na komputerze, jednak zawsze to robiłam zwykłą myszka. Przez długi czas sadziłam ze to normalne, rysowałam szkice na kartce a potem skanowałam i przerysowywałam je myszka.

Dopiero kiedy poszłam na rozmowę dotycząca praktyk jako grafik komputerowy dowiedziałam sie o tym tajnym rozwiązaniu jakim jest tablet... Na szczęście moje prace przekonały szefostwo i udało mi sie odbyć praktyki gdzie przez miesiąc nauczyłam sie dosyc płynnie korzystać z niego.

Po tym miesiącu postanowiłam ze kupie własny tablet i tu zaczynają sie schody bo nie mam pojęcia jak sie za to zabrac ;/ Nie chce jakiegoś super profesjonalnego tabletu za 2 tysiące bo na tym etapie nie jest on mi potrzebny. Myślałam o taki do 300/400zl, na przyciskach jakiś do przypisania nie zależy mi bo wystarczają mi skróty klawiszowe. Chyba najbardziej mi zależy na jego wielkości bo wydaje mi sie ze większy oznacza lepszy.

Czy panowie i panie z forum mogą mi polecić model tabletu który idealnie sprawdziłby sie dla mnie ?

Przepraszam ze tak się rozpisałam ale znalezienie tabletu to teraz priorytet dla mnie.

Edytowane przez desacordo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MarcinD Cena trochę bardzo przewyższa ta podana przeze mnie - z tego co widze to tylko stac mnie na pokrowiec do niego. Zastanawiam się nad jakims Wacom One CTL-672  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest cała seria tabletów graficznych od XP Pen o nazwie Deco, mogę polecić. Bardzo dobra jakość w cenie do pięciu stówek. Także to już jest wyższa półka ale też nie są to tablety za kilka tysi. Ja zamawiałem Deco 03 ze sklepu na  

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Fajna szybka obsługa w komplecie nie brakowało żadnego kabelka, pełny sprawdzony przed wysyłką zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi