Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zacząłem przygodę z webdesignem i postanowiłem, że od czasu do czasu będę tutaj wrzucał swoje projekty. 

Podsyłam pierwszą pracę, liczę na oceny i uwagi 😉  

uLLdkyX.png

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wszystko ładne, ale przy kontakcie mniejsze krycie zdjęcia bym dał bo kontakt jest praktycznie najważniejszy, a tak to ładne ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno pomysłowe. Podoba mi się odnośnik "see our offer". Kilka rzeczy bym poprawił, ale to drobnostki jak np: większy padding w inputach. Szukajka zaokrąglona, a inputy w kontakcie już nie - to też mnie gryzie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie petarda, widać z góry, że masz w sobie duszę artysty :)

Czekam na więcej, bo masz ciekawy styl który Cię wyróżnia.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, jeśli mam być szczery to projekt miał potencjał, ale nie wyszedł. Już zaczynam:

Jadąc od góry.

Wyszukiwarka jest brzydka, ten blask jest kompletnie zbędny, ikonki social media wyglądają brzydko z tymi ramkami, tekst menu jest okropne no i w dodatku na samej stronie, nie wiem czy patrzeć na logo czy na menu, i które jest logiem? Brakuje tutaj hierarchi wizualnej, bo jest wszystko nawalone i za dużo się dzieje. Nie podoba mi się również ta "nawigacja" 01 z tym podświetleniem, która jest w headerze jak i w każdej kolejnej sekcji.

Za to podoba mi się ten napis w headerze cycling wyostrzony, który wyraźnie mówi do czego są ciuchy z tej firmy.

About us:

Nie podobają mi się te 3 kropki, bo nie wiadomo co one oznaczają, czy slider z innymi wiadomościami, czy odstęp pomiędzy paragrafami. Nie podoba mi się również ta ramka zdjęcia, która jest świecąca.

Our offer:

Te koszulki, gacie i ramy powinny być jedynym elementem, który jest na środku, to and many more pod spodem lub obok tego paragrafu. Również w tym paragrafie linijki tekstu mogą się zlewać, więc polecałbym trochę większy odstęp pomiędzy liniami akapitu.

No i Contact us:

Chyba najsłabsza sekcja, słaby kontrast pomiędzy tymi przykładowymi polami formularza a tłem, pole do wpisywania tekstu powinno mieć jakieś tło, osoba jest w stanie nie zauważyć co pisze, bo tekst zlewa się z tłem.

Również słaba stopka,

Terms and Conditions powinny być w tym menu, a nie w stopce, gdzie link jest ledwo widoczny. Również zrobiłbym tak, żeby ta stopka nie była tak ściśnięta na potęgę. Tekst stopki dałbym na środku strony, żeby był tak na poziomie support i about, jednak oddalony bardziej do prawej strony.

• Super! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podoba mi się sam w sobie wygląd inputów w formularzu.

Tak samo zostawione miejsce po prawej stronie w stopce.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Unikaj lorem ipsum, wypelniaj treść na miare możliwości nawet z innych portali kopiu byle na temat. Jest zbyt ciemni, cienie 5 lat temu stosowalo się o takiej intensywnosci. Poogladaj sobie behance jak i dribbble zobacz co się wyróżnia jakie są tonscje kolorów jakie używają fonty rozmiary i tak dalej. Sporo pracy przed Toba ale warto :)

• Super! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, krytykę i rady 😉 Z praktycznie wszystkimi zarzutami ciężko się nie zgodzić, biorę je sobie do serca i pracuję dalej 🙂

Podsyłam drugą wersję projektu, mam nadzieję, że chociaż części błędów udało mi się uniknąć: 

4t0wBUk.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O wiele lepiej w sumie powiem, jednak ten szary odcień ikonek i menu jest niewidoczny, brak kontrastu sprawia, że te ikonki social media i menu jest ciezko zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi