Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AdiSuN

Projekt okładki płyty do wydania fizycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Projekt okładki albumu do wydania fizycznego (według szablonu: 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Digi-pack CD 4P oraz Płyta CD-R

Tematyka: Generalnie jestem otwarty na wszelkie propozycje i wizje. Bardzo lubię sugestie i propozycje, inwencję twórczą autora, gdy jest skłonny współpracować i jak on to widzi, oczami twórcy, grafika, jak to może wyglądać. Lubię przejrzystość, podstawa to ksywa i tytuł albumu, ładna kolorystyka, może jakieś motywy, coś co nie wygląda jak zwyczajnie nałożone warstwy, coś co ładnie po prostu prezentuje się na półce, w jakiś sposób koresponduje z muzyką, może z tytułem, brzmieniem, w momencie gdy patrzę na okładkę lubię widzieć takie "o, wow, wygląda to fajnie, coś tutaj było robione". Jeśli chodzi o gatunek to mogę podpiąć to pod rap. Jednakże chciałbym by okładka nie była płytka a w jakiś sposób ukazywała coś ciekawego i była przejrzysta. Ksywka to: AdiSuN, tytuł płyty natomiast to "Ludzie lubią". Ten album jest dosyć zróżnicowany, brzmieniowo całkiem spokojny. Jest tam dużo przestrzeni, klimatyczne podkłady i wokal. Opowiada o dość przyziemnych kwestiach, związanych z emocjami i głównie z różnicami społecznymi, różnicami pomiędzy ludźmi, ukazanie różnych sytuacji jacy ludzie są, jak są różni, jak mają różne podejście do niektórych kwestii co prowadzi do wielu sporów, konfliktów. Poruszone dużo przyziemnych spraw, w całkiem ciekawej brzmieniowo stylistyce. Myślałem nad ukazaniem w ciekawy sposób kolorystyki, może jakichś dłoni, czy motywu obserwacji ludzi przez jedną wrysowaną osobę, coś takiego może, tak jak wspomniałem jestem otwarty na wszelkie propozycje i jeśli ktoś ma ciekawą wizję na cały projekt, który podałem w szablonie to poprosiłbym o propozycje, jak i późniejszy kontakt w celu pracowania nad szczegółami. Inwencja twórcza grafika jest dla mnie bardzo ważna, by w jakiś sposób wdrożył się w album, mimo, że spokojny to na pewno nie jest nudny tylko stonowany w pozytywnym znaczeniu tego słowa, występują też żywe momenty, jednak wszystko wydaje się być "po coś". mieć swoją koncepcję i być spójne.

Dodatkowe informacje: Proszę pisać na podanego niżej facebooka w celu ogarnięcia szczegółów i na bieżąco konsultowania wizji, bądź podać swój łatwiejszy kontakt niż poprzez forum, tam dogadamy szczegóły, jeśli pojawi się tutaj jakaś ciekawa propozycja, bądź podobne projekty z portfolio. 

Kwota wynagrodzenia: 100 - 150 złotych

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: do 1 września

Kontakt

Edytowane przez Adipe
Zmiana terminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do wrzucania propozycji trzonu, czyli frontu okładki, gdy wybiorę tą najbardziej odpowiednią, nawiążemy kontakt i zleceniobiorca wykona po prostu pozostałe części okładki. :>

Ponadto zmieniam termin wykonania, plany uległy zmianie: DO 1 WRZEŚNIA

Edytowane przez AdiSuN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten temat został przeniesiony do

. Prawdopodobnie został on przedawniony lub łamał zasady panujące na forum. Jeżeli się z tym nie zgadzasz - zgłoś post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.