Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
enyks

enyks nowy projekt portfolio typu one page

Rekomendowane odpowiedzi

Uhh, za dużo się dzieje na tej stronie. Nachalne animacje, szybkie i brzydkie. Głowa mnie zaczęła boleć w pewnym momencie, musiałem stronę wyłączyć.

W sekcjach Nasze Projekty, Systemy zarządzania treścią i Administacja, informacje są słabo czytelne (słaby kontrast) również w sekcji CMS jest za mały odstęp pomiędzy wierszami.

Również w stopce, kolory mają słaby kontrast.

Bootstrap wykorzystany, jednak nie użyty.. jestem ciekaw czemu?

P.S Obecny wygląd strony jest o wiele lepszy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiście projekt przypadł do gustu, ale mam wrażenie, że cały formularz kontaktowy nie pasuje do reszty elementów w projekcie.

Nie będę komentował tych 70% zakodowanych ale powiem, że najlepiej trzymać się projektu bo aktualnie w wielu małych elementach zakodowana wersja jest gorsza 😕

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bootsrap jest wykorzystany ale tylko do tego do czego byłby mi niezbędny w porównaniu z efektami parallax miałem sporo problemów i zastąpiłem wszystko własnymi klasami, programista obecnie niedysponowany więc musiałem zająć się tym sam, osobiście wiem że sporo do poprawy jeśli chodzi o animacje, czcionkę i kilka kosmetycznych rzeczy ale to na chwile obecną wersja robocza także dzięki waszym opiniom będę starał się wszystko poprawiać. Co do formularza no cóż taki już zaakceptowaliśmy i musi zostać 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Męczyłem się przeglądając tę stronę. Strasznie nie lubię jak strona wymusza na mnie spowolnienie - wiesz o co chodzi, co nie? Skoro już następujące elementy wjeżdżają i pojawiają się na stronie to niech to robią szybciej, abym nie musiał scrollować do góry żeby zobaczyć co się pojawiło. Latające obiekty niektóre zasłaniają tekst. Przykład: image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi