Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Pelek

Logo na fanpage

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo na fanpage

Tematyka: bieganie, biegi górskie

Dodatkowe informacje: Logo ma być na fanpage na Facebooka o tematyce biegów górskich, nazwa: Biegowe Szaleństwa, logo chciałbym wykorzystać do nadruku na koszulkach, chciałbym żeby było proste, element graficzny: mogą być góry, może być wilk, a może być owca lub kozica, może być biegacz. Oczywiście w logo ma być jeden z tych elementów. Podsumowując, Nazwa plus jeden z elementów graficznych.

Kwota wynagrodzenia: 50zł

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: 20.09

Kontakt: na forum lub pelek1012@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez lukaszowy
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kubace Twoja praca mi się podoba najbardziej w tej chwili. Tylko ludzik, bardzo się zlewa z górami. W sensie jego prawa noga zlewa się z górą, przez co element góry wydaję się jakby był nienaturalną częścią nogi. Czy możesz zaproponować innego ludzika? Tak dla porównania.

@Blaza Twoja praca też jest bardzo fajna. A czy mógłbyś dodać tam biegnącego ludzika? Np. na drodze (bo rozumiem że linie przerywane to droga).

@lukaszowy

@lukaszowy Twoja praca podoba mi się najmniej, góry są mało wyraźne, napis też do mnie nie trafia. Praktycznie jako całość do zmiany. Może spróbujesz coś z wilkiem? Może coś na wzór znaczka firmy Dynafit (tak dla podpowiedzi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Blaza już jest prawie tak jakbym chciał, jedyny problem jest z ludzikiem, ten ludzik przypomina bardziej sprintera biegającego po bieżni, niż biegacza górskiego. Da się jeszcze coś pokombinować z ludzikiem?

@Pilej@Kric

wasze prace są świetne, bardzo mi się podobają, ale nie będą się nadawały do nadruku na koszulkę, stracą kolory bo nadruk będzie pewnie czarny, a w waszych pracach są super kolory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlewanie się nóg z górami było celowe, ale mogę zaproponować jeszcze coś takiego

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@FrtxFlex dzięki za propozycję, ale biegacz w Twojej pracy to sprinter, nie związane z biegaczem górskim.

@Blaza nie trafia do mnie ten ludzik, jest jakiś taki nienaturalny

@Kubace najbardziej podoba mi się Twoja praca, chyba jednak w pierwszej wersji. Jeśli do jutra wieczór nic się nie pojawi co mnie zainteresuje bardziej zdecyduję się na Twoją pracę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o zostawienie dobrowolnej opinii:

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.