Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
cornflakegirl

Pierwsza manipulacja - nadaje się do pokazania?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Popełniłam swoją pierwszą fotomanipulację, skomentuje to ktoś? 😉 

Obrazek odnosi się do artykułu w jednej z gazet o tytule "Wiedźma z Leningradu". Artykuł oczernia pisarkę i filozofkę, Ayn Rand, z którą sympatyzuję. Trudności przy odniesieniu się do tematu są m.in. takie, że internety nie dysponują kolorowym zdjęciem pisarki i generalnie to co jest, jest słabej jakości (ona zmarła w 1982).

Na mojej manipulacji wygląda trochę jak wycięta z gazety - zastanawiam się. czy to strasznie kiczowaty zabieg - jak myślicie? Myślę, że kicz fajnie wpisuje się w generalną symbolikę tego obrazka, ale czy od strony estetycznej w takiej formie wygląda to ok? 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, a od jakiej strony "ugryźlibyście" taki temat? Elementy konieczne to: twarz pisarki (czarno-biała), motyw wiedźmy, symbol dolara, napis: "Wiedźma z Leningradu". Pożądany (ale niekonieczny) motyw to Nowy York. 

Ja wiem, że łatwiej jest zrobić coś nie mając takich wytycznych. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zacznijmy od poczatku, bo pracy nie ma co oceniać. Spróbuj robić pracę np. w formacie 1920x1080. Pobierz sobie trochę assetów (tła, zdjęcia, efekty dużo tego na yt darmowych paczek). Jak chcesz stworzyć porządną PM, musisz na to poświecić trochę czasu to nie są pracę na 10-30 minut. Musisz zadbać o cienie, o odpowiednie światło, spójną kolorystyke ( tzw. CC - color correction ). Dużo pomoże Ci, oglądanie prac innych grafików na stronach typu: behance, dribbble 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi