Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fantoft

[Płatne] Logo i baner dla firmy instalacyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! W związku z przeniesieniem firmy musimy zmienić materiały promocyjne. Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do stworzenia jednolitej i przemyślanej identyfikacji wizualnej naszych materiałów marketingowych. Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Rodzaj pracy: Logo + baner na ogrodzenie (100x300cm)

Tematyka: Firma nazywa się SanREMONT Grzegorz Ratajczak i zajmuje się instalacjami wod-kan-gaz-co oraz białym montażem.

Dodatkowe informacje: Wymyśliliśmy sobie, że logo mogłoby się składać z trzech kafelków - 1. kranik z kroplą wody, 2. rurka trójnik, 3. rurka gazowa z płomieniem (będąca niby odwróceniem kafelka z kranikiem i płomykiem zamiast kropli). Kafelki rozdzielone, ale instalacja jednolita, jakby stanowiąca całość. Taki... tryptyk. ? Pod spodem podpis "WOD - KAN - GAZ" i nazwa firmy. Ale pomysł a wykonanie to dwie różne rzeczy, nie jesteśmy pewni czy to ma ręce i nogi. Nie upieramy się przy tym pomyśle, jeśli możecie zaproponować coś ciekawszego - jesteśmy otwarci na wszystko. Zależy nam aby całość jednoznacznie kojarzyła się z instalacjami, wyglądała profesjonalnie i fachowo ale nie sprawiała wrażenia, że świadczymy bardzo drogie usługi, wiecie o co chodzi.

Kwota wynagrodzenia: 150 PLN

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto

Termin wykonania: Pilne! Jeśli jakiś projekt szczególnie nam się spodoba, kupujemy od razu.

Kontakt: PW i wątek

Dodatkowo: Następnym krokiem będzie przygotowanie wizytówki firmowej, osoba która stworzy najlepszy projekt zostanie poproszona o projekt, oczywiście za dodatkowym wynagrodzeniem.

Edytowane przez Fantoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dropkick - Mistrzostwo świata ? a co gdybyśmy uprościli logo - zrezygnowali z podpisów "WOD-KAN-GAZ" i zwiększyli kafelki, żeby logo nieco wyraźniej wskazywało na profil działalności firmy? Może nawet zrównać do szerokości napisu "SanREMONT". Jak to widzisz?

@Kubace - No nie wiem. Mix różnych czcionek, te zaokrąglone rurki nas nie przekonują...

@FrtxFlex - Bardzo chcemy uniknąć wszelkiego rodzaju domków etc. To się bardziej kojarzy z firmą budowlaną, a taką nie jesteśmy.

@FRESH Studio - Przekombinowane, nie tędy droga. ?

@FRESH Studio

Edytowane przez Fantoft
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dropkick - mogłabym jeszcze prosić o projekt banera? Na pewno musiałyby się na nim pojawić dwa hasła "hydraulik" "instalator", a także informacja o wykonywanych usługach: instalacje wod-kan-gaz, centralne ogrzewanie, biały montaż. Niestety nie mam pomysłu, jak to wszystko rozplanować, zdaję się na Ciebie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adipe - dziękuję za przypomnienie.

Zlecenie nieaktualne, dziękuję @dropkick za wspaniały wygrany projekt a wszystkim pozostałym grafikom za zainteresowanie I bardzo ciekawe propozycje!

  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×