Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
OceanFire

Szablon aicode

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałbym Was prosić o ocenę szablonu. Generalnie jest to mój pierwszy zaprojektowany i zakodowany szablon, bo większość takich prac zlecam na zewnątrz a zajmuje się backendem. Proszę o porady dla początkującego webdesignera :)

aicode-szablon.png

Szablon w całości do obejrzenia zakodowany na

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje osobiste odczucia :)

Nagłówek mało żywy brakuje dynamiki, tekst nie jest wyjustowany, w sekcji "Zaistniej w sieci" brak odstępu między ikonką a tekstem, proste latające przejście, w sekcji "Jak pracujemy" obrazek tej rozmowy w ogóle mnie nie przekonuje, przyciski nagle niebieskie i fioletowe, strasznie duży odstęp między nagłówkiem sekcji a treścią w "Ostatnio na blogu" strasznie się to rzuca, kolor podkreślenia w stopce pod tekstem w ogóle nie pasuje, ikonki od instagrama i facebooka też bez odstępu. Na blogu bardzo podobne błędy, spis treści tragiczny, system głosowania i komentarzy nie został spolszczony.

Jak posiedzisz jeszcze nad projektem to na pewno wyjdzie coś dobrego 😉

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprawiłbym odstępy w buttonach na ten moment wygląda to trochę słabo, jest po prostu za mały odstęp po bokach.

Nie spotkałem się jeszcze z czymś takim w buttonach, żeby odstęp po bokach był mniejszy od tego na górze i na dole XD

Tak samo za mały odstęp w menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi