Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dać wam do oceny projekt aplikacji randkowej na, który odbywał się ostatnio konkurs. Niestety nie było wymaganej ilości prac dlatego nie został rozstrzygnięty. W każdym bądź razie piszcie jak macie jakieś uwagi co do projektu. 🙂

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Edytowane przez Lmrxdoln
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No taki ładniejszy tinder bym powiedział, ale mi się podoba. 

Kolory moim zdaniem są przyjemne dla oka i pasują do tematu apki czyli miłości. 

Tak btw. Ile czasu ci to zajęło ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze jakoś chyba dwa wieczory po 2-3 godzinki tak mi sie wydaje 🙂

Dodaje, jeszcze jeden projekt na konkurs na forum, tym razem platforma streamingowa 🙂

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da się ocenić pracy z mockupa, nie jestem w stanie zobaczyć detali pracy, jedynie co mogę powiedzieć aktualnie na ten temat, to to, że praca jest słaba, nie popisałeś się niczym, ciekawym. Praca pod względem ux też jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za małe :x 

I słaby jest cały interfejs. Małe elementy, które są za małe pod względem ux.

Np w ekranie gry masz popularne duże elementy, a wszystkie to już malutkie są z bardzo małymi przerwami, no ciężko kliknąć np w lola nie klikając fortnite czy fifa. Poprzedni interfejs wyszedł Ci w miare dobrze, ale ten, to dałeś naprawdę czadu.

Inna rzecz, która jest słaba, to w ekranie profilu ten długi paragraf, i to jeszcze dosyć małym rozmiarem fonta, bardzo to brzydko wygląda, praktycznie tam sie nie da nic przeczytać z tego no i jest za długi akapit/paragraf.

W zakładce na żywo już np zrobiłeś normalnie elementy duże, jakie powinny być normalnie w aplikacji.

W tym pasku narzędzi (górnym) elementy ui są zbyt małe, tak samo jak w przypadku elementów ekranu gry.

Oceniam po jakości pracy którą dodałeś tłumacząc że mogę przybliżyć sobie, ale to i tak nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi