Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JudynGraff

Konto Bankowe - Problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Dodałem ten temat gdyż mam problem z kontem, a mianowicie z pobraniem gotówki za zlecenie poprzez przelanie tejże gotówki na konto... Problem tkwi w tym, że od dłuższego czasu przebywam za granicą, nie posiadam w Polsce konta bankowego, a klient ma jedynie możliwość przelać pieniądze na polskie konto bankowe. Nie posiada PayPal'a etc.
Tutaj rodzi się moje pytanie skierowane do was... orientujecie się może, czy istnieje jakiś sposób utworzenia konta bankowego w Polsce - online? Takiego konta bym mógł na nie odbierać wynagrodzenie, a potem poprzez połączenie go z kontem PayPal, przelać pieniądze na swoje osobiste konto?
Jeżeli jest ktoś w stanie mi pomóc to byłbym wdzięczny. 🙂

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć nie orientuje się 😄 ale najprostszym sposobem byłoby chyba znaleźć kumpla który może robić przelewy na konto zagraniczne i po problemie 😄

Podstawiony słup XD

Chociaż dziwne, że w tych czasach nie każdy może zrobić przelewu na zagraniczne konto XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też specjalistą nie jestem, może dlatego dziwi mnie ta sytuacja. Nie ma Paypala i co, nie może go sobie założyć? Wydaje mi się, że portfele internetowe powstały właśnie m.in po to, żeby rozwiązywać takie problemy. Wszystko robi się przez internet, wystarczy połączyć Paypala z kartą i można przesyłać hajs zarówno z Paypala jak i z samej karty tylko za pośrednictwem PP. Zajmuje to max. kilkanaście minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy problem jest nadal aktualny ale przypadkiem dowiedzialem sie ze w moim mbanku mozna zalozyc konto przez wideorozmowe - moze to cie zainteresuje 

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi