Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Paddington

Logo dla serwisu społecznościowego

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Serwis społecznościowy (czatowy/randkowy)

Dodatkowe informacje: Cześć, serwis zostanie otworzony pod nazwą "Postsspot" i jego głównym zadaniem będzie poznawanie ze sobą ludzi za pomocą pisania wiadomości w formie listów. W logo chciałbym napis Postsspot, gdzie "ss" zostałoby zamienione na paragraf, a dodatkowo w jego środku mieściłby się czatowy dymek. Ten paragraf miałby się znajdować w czerwonej woskowej pieczęci, która zakleja koperty (gdyby ktoś się podejmował to prosiłbym o spróbowanie stworzenia jakiejś własnej, nawet najprostszej pieczęci, a nie korzystanie z tych znalezionych w Internecie). W załączniku dosyłam jakbym to mniej więcej widział oraz projekt layoutu na którym logo byłoby umieszczane. Jeśli to nie problem to najlepiej prosiłbym o dwie wersje, gdzie na jednym napis byłby czarny na białym tle, a na drugim biały na niebieskim.

Kwota wynagrodzenia: 100 zł (albo troszkę więcej)

Sposób wynagrodzenia: Przelew na konto, Paypal

Termin wykonania: Jest czas, ale im szybciej tym lepiej

Kontakt: ciszekjakub93@gmail.com - Ale najlepiej projekty prosiłbym umieszczać w tym temacie, np. ze znakami wodnymi i jak pojawi się coś ciekawego to myślę, że już się dogadamy

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edytowane przez kamilc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkie poprawki możliwe.

Edytowane przez mohlodi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, dzięki za wszystkie odpowiedzi. Najbardziej podoba mi się pomysł mohlodi, ale może jeszcze ktoś coś podeśle.

@mohlodi bardzo ładne tylko w tej pieczątce nie każdy pewnie skojarzy, że tam jest "ss". Należałoby albo lekko poprawić środek pieczątki albo zmienić moją koncepcję i w napisie zmieścić całe słowo "posts" i "spot".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnie propozycje też fajne i wybaczcie, że z początku tak namieszałem, ale okazuje się że dużo lepiej wygląda w jednolitym kolorze (całość łącznie z pieczątka jednym kolorem). Tak jak właśnie u @mohlodi i te na czerwonym tle od @CreativeBrand Gdyby ktoś coś jeszcze próbował to prosiłbym właśnie wszystko na jeden kolor i jeszcze raz przepraszam za pierwszy post.

Edytowane przez Paddington

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze kilka propozycji:

Edytowane przez CreativeBrand
niedziałający link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry, temat będzie można zamknąć. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, ale postanowiłem, że pomimo trochę innej koncepcji zdecyduje sie na poprawiona propozycję @mohlodi (zaraz wysyłam PW). Pozostałym użytkownikom jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do

. Przypominamy wykonawcy zlecenia o zostawienie dobrowolnej opinii:

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.