Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ejże

Potrzebuję wszystko: od logotypu poprzez projekt opakowań, może fontu, aż do dwóch kreskówkowych postaci

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Temat wjężdża jeszcze raz, bo za pierwszym razem wynikł kwas.

Jak w tytule. Nie za bułę, nie Vistulę, ale za realny hajs.

Potrzebuję wszystko: od logotypu poprzez projekt opakowań, może fontu, aż do dwóch kreskówkowych postaci, które będą twarzami produktów.

Widze to, wiem jak to ma wygladać. Jednak jest to tylko i aż koncepcja. Postaci widze bardzo wyraźnie, kolorystykę całego zamieszania również, logotypu prawie wcale, gdzieś tam majczy się jakiś kształt, ale bez przekonania. 

Czemu nie robie tego sam, skoro tak wszytsko widzę? Bo jak mi dziadek kazał przerysowywać kaczki z książeczki do rysowania, ja wolałem się wścikać na rowerze i kopać piłkę.

Nie zaproponuję wynagrodzenia, jeśli ktoś jest zainteresowany, i wycena bedzie satysfakcjonująca obie strony będziemy działać. (jednak żeby nie można było tego ŹLE zinterpetować napiszę wyraźnie: PŁACĘ PIENIĘDZMI, przelewem)

Na początek chciałbym zadać pytanie, na które odpowiedź nie ma wpływu na dalszą współpracę.
Jeśli miałabyś/miałbyś wybrać owoc (może być bardzo egzotyczny), który miałby być symbolem siły, męstwa, rześkości, taki najbardziej owocowy owoc. Jaki byłby to owoc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi