Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Arte

Teczka Arte

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś opowiedzieć o technikach użytych przy tworzeniu plakatu? Śliczne są te szumy i tekstury płótna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scenka wygląda bardzo dobrze ale postprocesing to zupełnie co innego, zupełnie jakbyś model pobrał a dokańczał go w ps...

Po prostu dla mnie tak to wygląda więc wybacz jeśli się mylę, nie jest to złe ale dla mnie nie ma to nic z modelem wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

:)

W sensie wykonanie 3D tronu, bardzo dobre ale samo wykończenie go i nakładanie tekstur bardzo odbiega od chociaż dobrze wykonanej pracy. Modle po prostu prezentuje wyższy poziom niż sam efekt końcowy. Cała scena wygląda lepiej w oryginale a najbardziej to bardzo fajne świetlenie wszystkich elementów.

Efekt końcowy prezentuje jedną płaszczyznę przez co jest cholernie płaskie i totalnie brak detalu w jakimkolwiek elemencie pewnie to przez te tekstury i za mocny kontrast na samym początku.Jeśli ci dobrze idzie w modelu to bez sensu na razie starać się to totalnie wykończyć a lepiej pobierz dodatkowe programy na dokończenie go w oryginale już bez użycia ps-sa... chyba że na jakieś minimalne dokrętki. 

Dla mnie staranie się o nałożenie tektur psuje całą zabawę w modelu... równie dobrze możesz to zakończyć w już bardziej zaawansowanym programie niż blender i ps ") I o wiele szybciej bez kombinowania przy oświetleniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi