Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TheDawidex

Drukowanie dyplomów - pomoc laikowi

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od tego, że ze wszystkimi się przywitam. Cześć!

Do rzeczy, jak zwykle wziąłem sobie pryszcza na głowę i mam do wydrukowania około 300 dyplomów, niestety są one już wypisane, muszę tylko na praktycznie gotowych dyplomach dopisać imiona i nazwiska, może ktoś z obecnych tutaj osób ma jakiś sprytny sposób na to aby się z tym uporać? Bardzo proszę o pomoc. :o Niestety, metoda prób i błędów nie wchodzi w grę, ponieważ na każdy dyplom ma tylko jedną próbę, tak to jest jak człowiek kasy potrzebuje i chwyta się wszystkiego ...  :/

Pozdrawiam, Dawid.

Moja drukarka to : HP Officejet 6700 Premium

Bardzo proszę o pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Zgadza się, drogi kolego 🙂

Dyplomy mam w rzeczywistości, wydrukowane przez firmę (nie wiem, dlaczego nie chcieli wypełnionych), muszę na nich nanieść tylko dane 

Edytowane przez TheDawidex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, zmierzyć na jakiej wysokości ma być to nazwisko, napisać je w wordzie i wydrukować je przepuszczając dyplom przez drukarkę. Najlepiej najpierw upewnij się jaką orientację ma Twoja drukarka, żeby włożyć dyplom dobrą stroną. Nazwiska będziesz musiał zmieniać za każdym razem, na to niestety innego sposobu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś wytłumaczyć czy istnieje jakiś racjonalny sposób na zmierzenie na jakiej wysokości mam pisać? Czy niestety zostają próby i błędy na czystej kartce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi